Zařízení na úpravu pitné vody za 29 980 Kč

Chcete pít zdravotně nezávadnou vodu?

eSpring je zařízení na úpravu pitné vody (s přídavným kohoutkem), které je nyní v akci za 29 980 Kč. Lze zakoupit v e-shopu u Vlastníka podnikání Amway (VPA).

eSpring
zdroj: kazdyprodukt.eu
eSpring
zdroj: kazdyprodukt.eu

46 komentářů u „Zařízení na úpravu pitné vody za 29 980 Kč“

  1. Předražené? 😀 Možná. To je důvod, proč to nekoupíte a proč nejste cílová skupina. Nemáte potřebu hledat zboží největší kvality. Myslím, že všichni, co to kdy koupili, budou podle vás opravdu „jiní“ (synonyma si každý doplňme) 😀 Voda z vodovodu má určenou Normu lidmi z vlády a ti jsou pravidelně měněni, atd atd 😀 Já vodu prohnal eSpringem a vzal vodu z vodovodu (na několika místech republiky) a šel nechat zkontrolovat na vodárny (chemický rozbor) 😀 já si vybral, jakou piji vodu. 😉 čus

  1. fakt? u naší bábi ještě nikdo nebyl. ani u její sousedky. a popravdě, víte jak funguje televizní reKlama? novinová? letáková? 🙂 Víte něco vůbec o reKlamě? 🙂 No, přesto je super, že se Amway-ákama zabýváte. Píšete zde o nich. Negativní reklama, je taky reklama! 🙂 Děkuji za vás. Pokračujte. Palec hore!

 1. Nechodeji.

  Podomni prodej je u Amway zakazan.

  Cena je zavadejici,registrovani zakaznici maji k dispozici tento produkt za 22 000.- a jeste minus 3% slevu za nakup nad 10K.

  Na produkt je dozivotni zaruka.

  System je unikatni a nikdo nevyrabi nic podobneho (kromne vrstveneho filtru je navic prutokova UV lampa).

  Konvice s filtem za par stovek vodu nevycisti od bakterii, nemuzete nijak kontrolovat plisne v trvale namocenem filtru, ktery nemuzete nijak kontrolovat take z hlediska preplneni. Klidne vam muze z niceho nic pustit vse zachycene do jedine davky vody zpet. Dobrou chut.

 2. Kohoutková voda je kvalitní. Tohle stejně jako balenou vodu nepotřebujem. Akorát reklama na zbytečnosti aby lidi utráceli.

  1. Nevím, kde bydlíte, ale kohoutková voda není všude kvalitní a myslím si, že s chlorem a fluoridem (pasty) mají Amwayjáci pravdu. Jinak vodu lze brát ze studánek, což je zadarmo a nejlepší podle mého řešení, pokud máte možnost.

   Ono celkově kdybych se začali bavit o tom, jak lidi zbytečně utrácí, tak se dostaneme úplně jinam. Lidi za nesmysly utrácí všude, ne jenom v Amwayi.

   1. Ve vyhledávači mi to našlo aukce za 7 tis. a 3 litry, ale jestli to byla cena i za kterou to prodali, to nevím, ale netušil jsem, že to někdo střelí tak lacině, na druhou stranu, kdo by za to dal 28 tis.?

    1. Prosim odkaz vaseho kouzelneho vyhledavace na original eSpring s dozivotni zarukou Amway za 7 tisic Kc.

     Kdo by to kupoval? Asi mnozi, kdyz je to svetova jednicka na trhu.

     Navic, jako obvykle, cena pro registrovaneho zakaznika je 20K, pri prvnim nakupu dokonce s bonusem 2.5K.

     Zarizeni na cely zivot, v cem vidite problem? iPhone 6 stoji take 20K, vydrzi max. 3 roky a na zdravi vam nijak neprispeje.

 3. No to je ale jeden inzerat a k tomu 2 roky stary 🙂 To jsou jako ty vase “ argumenty“ ano?

  A k tomu inzeratu, vy vite, kdo a proc to tehdy prodaval? Nevite.

  Na aukru se ocas proste obevi vselijake veci za par korun, to preci vime oba.

  Obecne se tento pristroj vsak za takove penize sehnat nikde neda.

  1. Můžeme jen hádat, proč by někdo prodával za 3 tisíce nejlepší filtr na světě.

   Taky otázka, kolik lidí ho v ČR má…

   1. Díval jsem se na ebay a někdo ho tam prodává za 100 dolarů bez filtrační vložky. Na amazonu lze novou filtrační vložku koupit za 100 dolarů.

    1. Mohl bys mi jich za 100+100 USD objednat 1000 ks? Pochopitelně s dvouletou zárukou, dokumentací, v originálním balení, se vším příslušenstvím, prostě tak, jako když si ten filtr objednávám z e-shopu Amway?

     Kdy zhruba mohu počítat s dodáním?

     „Bůh ví“ 🙂

     Platím hotově. Děkuji.

     1. Nechtěl byste navštívit psychologa? Věřím, že by Vám pomohl.

   2. Dvacet let jsem si každý rok zapisoval, že chci založit společnost Archimedes a ono se to splnilo. Věřím, že právě tím, že si své sny zapíšete na papír, tak se zhmotní,“ říká Pešta, který věří, že už brzy bude aplikace dostupná také v jiných jazycích než v angličtině a to po celém světě.

    1. Mně přijde, že praktikujete okultní nauky. Myslel jste to tak, že je potřeba si ty sny, cíle psát s tím, že se pak zhmotňují díky podvědomí, síle mysli, podvědomí atd.?

     Pokud ano, jedná se o okultní nauky a Bible před nimi varuje.

     1. Aha, tak pan Pešta. Jinak s těmi filmy je to dobrý nápad. Já jsem se sice takhle angličtinu neučil, místo toho jsem poslouchal dvojjazyčné CDs (kdysi v Amwayi) a pak pouze četl a poslouchal knihy, semináře v angličtině.

     2. No to je ale obrat 🙂

      Budes atakovat Forbes, nebo pana Pestu, za sireni „okultizmu“ …?

      Z tebe musi mit Buh koprivku 🙂

     3. Jinak já to beru tak, že lidi upozorňuji na tyhle ohavnosti. Pokud někdo je chce dělat, může, je to jeho svobodná volba.

     4. Ano. Ale můj názor je, že neví, co dělá. Nemyslím si, že to dělá vědomě, aby více lidí zasvětil do okultismu. Spousta lidí neví, že dělá okultní nauky, myslí si, že takhle funguje mysl atd.

      Taky jsem si to myslel. Takhle to má podle mě Roman Hassmnann. On neví, co dělá, že ty nauky jdou ve skutečnosti z čarodějnictví a že to není nic nového.

     5. Pokud se člověk podívá na knih o podvědomí, zákon přitažlivosti tak je najde v sekci – esoterika, vysoká magie, okultní nauky atd.

      Někdo je řadí do osobního rozvoje, ale nemá to s tím nic s společného. Pletou se do toho lži, že využíváme pouze z malé části svojí mysl, že má obrovskou moc atd. Nečetl jsem knihu od Čmolíka, ale myslím si, podle toho, co říkal na videu s Hassmannem, že těmhle lžím věří a dál to učí.

      Tihle autoři argumentují, že ty nauky jsou pravda, ale podmínka je, že jim musíte věřit. Což je naprostý nesmysl. Věci kolem nás fungují bez nás, našeho myšlení apod.

      Jediné, komu musíte věřit, pokud něco žádáte, je Bůh, Satan a jeho armáda démonů. Pokud se podíváte na nauky z čarodějnictví, magie, tak tam je vždy podmínka, že tomu musí věřit.

      Roger Morneau (tajemstvihudby) na youtube se baví o tom, jak se dostal do satanistické skupiny a bylo mu taky jasně řečeno, že Satan pro něj udělá cokoliv, ale musí mu věřit.

     6. Člověk, který si bude psát svoje cíle s tím, aby si je připomínal a byl soustředěný, tak nedělá okultní nauky.

      Ale člověk, co do toho plete to, že se to při psaní, čtení vtiskne do mysli a podvědomí, nebo že to universum (těch lží je mnoho) uskuteční, tak tyhle nauky dělá.

     7. Zákon přitažlivosti – Základy Abrahamova učení Autor: Esther a Jerry Hicks.

      In The Basics of the Teachings of Abraham, Esther and Jerry Hicks claim they got the law of attraction complete from a channeled entity, Abraham, that deposits blocks of thought into Esther’s head. Does this make sense to you?

      Jak říkám, tyhle učení jsou od démonů a tihle ti autoři sami neví, co jsou ty entity, andělé zač. Nevidí je. Je to klam na lidi.

      Jinak Napoleon Hill doporučoval ve své knize Myšlením k bohatství nauky z čarodějnictví jako je imaginace (vizualizace). Jinak se také zmiňoval o víře jako o podmínce ke splnění finančního cíle.

      On sám mluví o tom, jak komunikoval s mrtvými, živými pomocí této techniky. Kapitola Neviditelní rádci? Nevím. A tuhle knihu taky bohužel prodává Roman Hassmann ve vzdělávacím systému Setzer.

 4. ACZ/Milonář s limuzínou:

  Tady taky jeden starší inzerát. eSpring prodán na Aukru za 7 601 Kč.

  Co se týče aktuálních inzerátů, tak sem našel tenhle za 13 000 Kč.

  Máš pravdu, proč to kupovat levně, když to na kazdyprodukt.eu koupíš skoro za 30 000, a to ještě v akci. Jak se říká, nekup to za ty prachy 🙂

 5. OK, tak je tu jeden, já bych jich chtěl za tuhle cenu 100ks, pochopitelně s veškerými zárukami, které nabízí originální nákup.

  Vypadá to tedy tak, že několikrát do roka někdo nabízí filtr eSprin za výprodejovou cenu. No A? Existuje snad na světě výrobek, kde se toto neděje?

  Dále se podle mého názoru dá chápat, že někdo dostane pro sebe nevhodný dárek a tak jej prostě prodává v podstatě za jakoukoliv cenu.

  Co tu z Vašich kláves však nikdy nezaznělo, je jakékoliv porovnání s nějakou tou konkurencí …… technické parametry produktu, cenové srovnání spotřeby, nemluvě o ceně např. litru vody v kvalitě eSpring.

 6. Já se pokusím např. o cenové informace:

  Cena pro běžného registrovaného zákazníka: cca 22 000.-
  Cena pro první nákup běžného registrovaného zákazníka: cca 22 000.- mínus 2000.- za první nákup, mínus 500.- kupon na další nákup (tedy jsme na 19 500.-)

  Cena pro podnikající VPA při prvním nákupu: cca 22 000.- mínus 2000.- za první nákup, mínus 500.- kupon na další nákup, mínus 3 % z obratu (660.-), v případě plátce DPH pak mínus 4200.- (21% DPH).

  To jest cena cca 14 000.-, přímo od Amway za splnění určytých podmínek, jejichž splnění zákazníkovi stojí za tento produkt.

  A teď si spočítejte náklady na litr nejčistší možné vody, jakou lze vůbec získat.

  2.8 Kč v prvním roce, max. korunu v každém roce dalším.

  Kvaltia vody suverénně nejvyšší možná.

 7. ACZ:

  Tak to vypadá, že se ještě dostaneš na ty 3 tisíce 🙂

  Co takhle nějakej nezávislej test v ČR, že z toho teče nejčistší možná voda, jakou lze vůbec získat? Proč si Amway nedá ten filtr otestovat nezávisle např. u dTestu nebo jiné instituce? Bojí se, že by to dopadlo jako s opalovacím mlékem Amway Peter Island Sun Lotion?

 8. Tak především Amway do testu sama nic dát nemůže. Produkty si dTest vybírá sám.

  Nezávislých testů je ve světě docela dost, stačí zagooglit. Amway nemůže za to, že dTest se ktestu filtrů zatím neodhodlal. ono to možná souvisí také s tím, že uníkát, jakým je eSpring, v podstatě nikdo nevyrábí. Taže oběktivně to není s čím moc testovat.

  Co se vody týče, existuje test z dTest 10/2009, na který pak navazuje 11/2009. Stáhni si je a uvidíš sám, jak je to s tou naší vodou ve vodovodní síti.

  Ono nakonec není problém najít na internetu například fotografii filtru eSpring před použitím a po použití. Z toho druhého se zvedne žaludk i hodně otrlým jedincům. Souhlasíš? Nebo to chceš popřít? A co je větší důkaz, než skutečně zahnojený filtr po použití?

  Podstata je ale úplně někde jinde, jestli pak přijdeš na to, kde?

 9. Pila jsem vodu z Espring a je to opravdu veliký rozdíl. Voda chutná úplně jinak a je zbavena všech sr**ek co v té vodě jsou. Když jsem viděla použitý filtr a nový nevěřila jsem svým očím. Mazec.

 10. Ahoj
  ja tomu asi nerozumím. Osobně bych za to nedal ani 22000 ani 13000 a dokonce ani 7600. Nevím co mate na mysli sračkama. Obecně si z mikrobiologie pamatuji ,že kde je voda tam je život. Takže opravdu každý filtr je znečištěný pokud filtruje a o to více pokud je tam voda. Ja osobně piju vodu z kohoutku protože je čerstva žena balenou. Nezapomínejme na sve tělo. Lidský organismus je dokonalý stroj. Počíta s nastrahami, které na něj čekají. Opravdu si dokaže poradit se „sračkama“ v pitné vodě. Přišli jsme z pralesa, kde Espring nebyl. Zbytečně oslabujete vlastní imunitu.
  K te ceně. Asi tomu fakt nerozumím. Vyrobek ma hodnotu 29000 v akci 22000 po splnění určitých podmínek 19500podmínek popřípadě 14000 Minus marže obchodníka a distributora.Mě to vychazí na výrobní cenu 5000kč možna míň. To mame asi nejlepší příležitost k nakupu 🙂
  Obrazek o poměru cena/kvalita ať si uděla každy sám.

  1. Jen doplním, samozřejmě že je naše tělo připraveno bojovat se vším možným, ale v dnešní době kdy máme ve vodě těžké kovy a léčiva už potřebujeme něco navíc.Nikdo vás nenutí kupovat ale podle mě je rozumnější koupit si vodní filtr který mi velice zkvalitní vodu než ifouna cenově to vyjde stejně.A ještě jedna perlička, kvalita kohoutkové vody je v dnešní době skvělá ale antikoncepci kterou dnes děvčata papají ve velkém a antibiotika z té vody čistírny neodfiltrují eSpring ano…kdo chce psa bít hůl si najde

  2. Asi. To se stává.

   Nikdo Vás nenutí to kupovat, cenu reálně posoudit nemůžete, protože neznáte vůbec žádné vstupní údaje a hodnoty. Hodnotu v podstatě jakéhokoliv produktu řešíte zbytečně. Pro každého člověka bude vždycky jiná.

   Navíc v tomto případě cena produktu (kterou si pletete s hodnotou) v podstatě nehraje žádnou roli, jde o vlastí zdraví, o zdraví „vlastní rodiny“, které obvykle bývá k nezaplacení (dle vkusu a postojů každého člověka.)

   Vaše pamatování si mikrobiologie má něco do sebe, ale tyto informace nemají nic společného s tímto produktem. Kdybyste o něm věděl trochu víc, než jen že je to nějaký „filtr“, okamžitě by Vám to došlo. Vy o něm ale nic nevíte a je velice nezodpovědné i nespravedlivé kritizovat a negativizovat něco, o čem nic nevíme.

   Lidský organizmus bohužel není dokonalý stroj a ani nikdy nebyl. Neporadí si s přítomností zbytků léků (např. antibiotika), hormonů (např. zbytky antikoncepce), potravinových aditiv (různá éčka), chemikálií a dalšího svinstva ve vodě, které běžný vodárenský systém nedokáže odstranit. A tak pijeme vodu, o které nic nevíme. To v pralese, ze kterého jste přišel, nikdy nebylo a s imunitou to nemá co dělat.

   A rodí se stále více mentálně poškozených dětí, lidé se mění pod vlivem hormonů, jsou rezistentní antibiotikům, nádorová onemocnění všeho druhu v podstatě dominují.

   A vědci z celého světa, chtě nechtě, bohužel, stále častěji ukazují jako na hlavní příčinu a zdroj – obyčejnou pitnou vodu.

   Nakonec, kolik oblastní v ČR jen v posledním roce zažilo ony mediálně známé globální „střevní potíže“, kdy zalehly celé městské čtvrtě, nebo vesnice?

   Zeptal jste se někdy těch lidí, jestli by tu „nepříjemnost“, kdy celá rodina na týden – dva totálně zkolabovala, nevyměnili za filtr za „pitomých“ 20 tisíc? Řekl bych, že většině z ních jen díky pracovní neschopnosti uteklo víc peněz …

   Je tu i ekonomická stránka věci. Např. takzvaná „kojenecká voda“, bez které se dnes skutečně neobejde žádná maminka s miminem, obvykle stojí 6-10Kč za jediný litr (a to prosím nikdy žádná z maminek nedokáže skutečně ověřit, že se jedná o kvalitní zdroj a kvalitní vodu, je to jen text na obalu).

   Balená voda je na tom podobně (zoufale). A to nemluvím o odpadech ve formě PET lahví.

   Litr 100% čisté vody z e-Springu stojí jedinou korunu. Odběratel má 100% ověřený zdroj vody (domácí kohoutek) a 100% ověřený stav vody (tedy plně zná, kde se voda po odfiltrování nachází a jak je s ní manipulováno).

   To o balené vodě nikdy vědět nebudete.

   1. Krásně tady propagujete ten Váš filtr. Samozřejmě jste zapomněl dodat, že člověk nemusí kupovat nějaký eSpring, aby měl kvalitní vodu.

    Stačí si najít v okolí studánku a udělat rozbor vody (záleží na každém) a bude mít vodu úplně zadarmo:).

    1. Takže ty si nedáš pokoj? Co kdybys se raději věnoval svému náboženství a mazal do kostela ke zpovědi, jak tu stále vyrejváš do cizích lidí a jejich práce?

     O tomhle filtru víš kulové a idea o studánce – no, to se musí prostě každý rozesmát na celé kolo ….

     1. Teba keby som stretol osobne, tak ti rozmlatim,drzku ty zdegenerovane hovado ..skap !!!!!

Napsat komentář