Oční krém od Amway za 3 935 Kč

Amwayáci prodávají zboží od Amway různými způsoby. I na internetu v e-shopech. ARTISTRY Creme LuXury oční krém od Amway seženete třeba už za 3 935 Kč (15 ml). Nekupte to za ty prašule 🙂

ARTISTRY Creme LuXury
zdroj: kazdyprodukt.eu
Oční krém od Amway
zdroj: kazdyprodukt.eu

14 komentářů u „Oční krém od Amway za 3 935 Kč“

 1. Na tenhle odkaz nešlo nekliknout 🙂 Je to už nějaký rok co jsem byl bývalým spolužákem zatažen na seminář Amway. Šel jsem tam ze zvědavosti a musím říci, že jsem si připadal jako v sektě. Je to vymývárna mozků. A ty jejich výrobky, to jsou předražené srágory.

 2. Takovyhle zaver muze napsat jen hloupa opice, ktera nevi vubec nic o luxusni kosmetice.

  Mimochodem, konkurencni produkty s obdobnymi parametry srovnatelnych prestiznich znacek maji cenu DVOJNASOBNOU.

  A vubec nikomu to nevadi. Proc Vam to tedy vadi u tohoto produktu?

  Osobni zast? To ale neni argument, to je jen infantilni postoj nedospeleho jedince.

  1. Nám /Mě to nevadí. Stejně nenám o prodktu ani šajn a tedy těžko cenu porovnat. Třeba je to i nejlevněhší co se dá sehnat (se srovnatelnými parametry). Promě stejně naprpstá zbytečnost bez ohledu na cenu.

   Nám vadí ten způsob vnucování registracá, nátlaky, sektaření od prvího telefonátu přez prezetaci pokračující v průběhu podnikání. Ale to ty nikdy nepochoíš.

 3. Vtipna je pouze tvoje naivni reakce bez jakekoliv znalosti faktu a predevsim onoho produktu.

  Coz je u kritiku tohoto druhu naprosto obvykle.

 4. Ale jo, to má zase ACZ pravdu, že to kvalitní je a taky etické. Cena je tedy v pořádku, za předpokladu že se to bude prodávat normálně v obchodě (kamenný nebo internetový). A ne že pořád bude Amwayák nahánět lidi na schůzky a vnucovat jim registraci.

  1. Chlubit se na internetu, ze na neco nemas, nebo ze je neco, co ani nevis, co vlastne je, drahe, neni zrovna moc chytre ani moudre.

 5. Tipoval bych, že ACZ je tady slečna Dubná, která s tímto podvodem straší už leta po Kyjovsku. Sjíždět internet a psát si pozitivní ohlasy to musí být fuška..

Napsat komentář