Jasný vzkaz pro Amwayáky

Vlastníci podnikání Amway (VPA), nebo také Amwayáci. Někteří Amwayáci říkají (i přednášejí na motivačních seminářích), že Amway je nejlepší podnikatelská příležitost na světě. Není to pravda. Pouze minimum Amwayáků má živnostenský list – podniká. To je největší důkaz toho, že Amway není nejlepší podnikatelská příležitost na světě.


34 komentářů u „Jasný vzkaz pro Amwayáky“

 1. Všichni však víme, jak to stejně nakonec skončí.

  „Návrat Jediho“. 🙂

  Čili Amway tu bez pochyb bude i po Vaší smrti. Je to tak?

  Holt každý vidí smysl svého života v něčem jiném. Někdo si přivydělává prodejem kosmetiky a jiný zase bojuje s „větrnými mlýny“. Tak už to v životě chodí.

  Pěkný zbytek večera.

 2. Acz. Jsi Amwayák jako poleno. Amway tady možná bude i po naší smrti, jako i jiný sekty. Ti co pořádají motivační semináře půjdou pod zem s náma 🙂

  1. Prsímtě a co je to ten „Amwayják“? Když už to používáš, umíš to nějak vysvětlit, terminovat, definovat?

   Podívám-li se znovu na svůj příspěvek, není v něm nic, než čistá pravda.

   Mohu to tedy chápat tak, že člověk, tebou definovaný jako „Amwayják jako poleno“, je člověk, který píše čistou pravdu? Hm?

   1. Ne, amwayák je fanatik, který se snaží ostatní přesvědčit, že nic lepšího jak Amway neexistuje, a přitom je ochoten vzdát se všech přátel, ba co víc, hlavně své důstojnosti. Svoji ideologii hájí zuby nehty. Agresivita těchto individuí mě silně připomíná džihádisty.

    Ale já vím, „nic jsem nepochopil!“

 3. Kamarád k Amway přičuchnul už na škole. Býval to pohodář, který měl po škole dobrou práci v kanclu. Dneska chodí v obleku, vypadá jako velký podnikatel, ale je samý dluh a na pracáku. Jeho holka se s ním rozešla, protože nedokáže hovořit o ničem jiným, než o Amway, všichni jeho kamrádi dávaji od něj ruce pryč, protože každému tvrdí, jak bude brzy bohatej. Tenkrát jsem podlehl jeho nadšení a šel na to jejich školení – seminář. Dodnes nezapomenu na tu vymývárnu mozků (manipulace jako hrom), uměle vytvořená pohodová nálada, všichni prý úspěšní a bohatí podnikatelé. Nedávno jsem ho potkal a tvrdil, jak mu Amway skvěle vydělává. A na pracáku je prý omylem 🙂 Dodnes verbuje nové ovečky nejenom z jeho okolí. Je bez peněz, volného času, rodinného života… To radši budu dělat za 25 tisíc a mít šťastný rodinný život.

  1. Přesně tak, takových jsem tam viděl. Amway zkur* dost mladých lidí takto.

   Taky jsem do Amway vstoupil a naštěstí rychle vystoupil.

 4. To ti máme jako vážně věřit, že někdo jen tak ze dne na den dá výpověď v zavedené pozici v zaměstnání a pustí se do podnikání v přímém prodeji bez jakýchkoliv zkušeností a předchozích výsledků, jo?

  Tak schválně, jestli nám dáš na něj kontakt, jen tak, pro ověření, jestli náhodou nekecáš, jak to v těchto případech naprosto spolehlivě bývá :-).

 5. Tyyy vado, v životě jsem už viděl hodně, ale tohle je teda síla! Davová motlitba za prachy. No jo, když už je neumím vydělat, tak si je aspoň zkusím vymodlit.

  Hustý!!!!

 6. Amway je rozhodně nejlepší podnikání, které kdy existovalo. Výrobky nemají konkurenci. Amway dělá z lidí milionáře. První měsíce je to tak dobrý vedlejšák. Ale pak to přijde! Já konkrétně po roce vydělávám víc ne 100 tisíc měsíčně. Vy snad nepotřebujete peníze?

  1. Jasně

   Je to nejlepší podnikání pro telefoní operátory, pronajímatele místností (mítingy, semináře), hotely a restaurace. A taky pro exekutorský kurvy (s Amway do dluhů snadno a rychle).

   Nový Amayák vydělá kulový, ztratí přátele, rodinu. Navíc bez peněz a další žití, vše sežere Amway. Vydělají akorát prodejci šklicích pomůcek. Kdo má mozek, ten na to přije.

 7. Každý produkt má konkurenci, z lidí nedělá milionáře Amway, ale jejich práce, a pokud po roce vyděláváš v Amway byznysu nad 100k, pak jsi větší rekordman, než Hassmann a už by se o tobě dávno vědělo.

 8. Jednoho den mi volala slečna, že pro mě má nabídku dlouhodobější práce, ale že se to nedá lehce vysvětlit po telefonu, a tak jestli se můžeme sejít. Ač s pochybami jsem souhlasila.
  Na schůzku jsem se dostavila hned druhý den navečer. Již při příchodu mi bylo divné, že je tam tolik lidí. Dozvěděla jsem se, že je to vlastně jakýsi společný „meeting“ společnosti Alticor (s členy a jejich „oběťmi“, jak bych to nazvala).
  No a pak, abych to zkrátila, celou skupinku začali jednoduše „lanařit“ na výhodné nákupy, ale zejména nám neustále dokola celé dvě hodiny opakovali, jak dobře a hodně to bude vynášet, až se do toho pustíme.
  Byla sem už na této schůzi přesvědčená, že se do tohoto projektu, jak říkali, nechci zapojit.
  Ani mi nedali chvilku na vydechnutí a už se se mnou slečna domlouvala na další schůzku hned druhý den a než jsem se nadála byla schůzka domluvena! Ani sem se nestihla nadechnout.
  Hned druhý den ráno jsem slečně volala a schůzku zrušila, protože mi to přijde spíš jako „lanaření“ mých známých než jako solidní nabídka!!! Navíc sama takovéhle lidi úplně nesnáším! Jen se vás snaží stáhnout do nekončícího kruhu!
  Ale jako zkušenost dobrý, alespoň se příště už nedám přesvědčit.

 9. Ach Katy, kam se na tve utrpeni hrabou deti v Somalsku. Co tvuj dech? Uz zase dychas normalne?

  Ja neverim vlastnim ocim, nad cim dospely clovek dokaze uprimne horekovat.

 10. Velký nedostatek Amway je to, že musíte mit pod sebou pár desítek vrstev, aby k vám to hodilo nějakou tu tisícovku. Pokud se vám to náhodou podaří a vy přestanete prodávat/spotřebovávat, tak na vás bude vyvíjen tlak ze strany „podnikatelů“ Amway. Dalším negativem Amway je manipulace (nahrávky, semináře). Co si budeme povídat, MLM sdružuje lidi dobře manipulovatelné, chamtivé a zakomplexované.

 11. Amwayáci si jenom na podnikatelé hrajou. Díky tomu, že většina z nich nemá živnosťák, tak si peníze nemohou vyzvednout. Firma Amway jim je zasílá na A/R účet na amway.cz. Tyto peníze mohou utratit pouze u Amwaye. Dalším zádrhelem Amwaye jsou Amway Motivational Organizations (AMO), které používají silné manipulativní techniky, což se dá pozorovat na jednotné argumentaci Amwayáků. Až se zbavím pár vlezlých Amwayáků, kteří mě pořád stíhají, tak budu opět svobodný. Musím říct, že dělat Amway, byl můj životní omyl.

 12. Radku, u tebe je hned videt, ze si vymyslis hovadiny. Napr. ty o A/R uctu (co to je, prosimte, to sis prave vymyslel? 🙂 )

  Amway nezkouma, jestli mas zivnostensky list, to je tvuj problem pred urady, ne jeji.

  Mnoho lidi si na podnikani jenom hraje, obvykle staci zajit do nejake restaurace, nebo si objednat nejakou sluzbu. Je to tedy v lidech, nikoliv v Amway. Ta svou praci odvadi velmi profesionalne.

  Simone, nit sve zakazniky, spolupracovniky, je chybou?

  Co se tady clovek nedozvi 🙂

 13. No já vidělávám z Amway 100 000 Eur měsýčně. To snad každí vý a vydý :.) Je to nejlepšý Bzynzs na svjetě. A tenhle web je blbí.

  A kolegů co tolik vyděllávaj je hafo (stačí si přečíst diskuzi na czblog). Takže to přece musí vynášet :.)

 14. TROLL

  je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, nepravdivé, nesmyslné, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě, nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.

  Cílem trolla je bavit se rozvracením normální, inteligentní a věcné diskuse.

  OBRANA:
  Pokud jej diskusní komunita bude ignorovat, přestane jej jeho činnost bavit. V češtině pro vyjádření tohoto postoje existuje několik ustálených rčení a zkratek, například:

  NEKRMTE TROLLY

 15. ACZ no vidíš jak jsi se nám tady popsal. Trolům jde i zablokovat přístup přez IP adresu, to je ještě pokročilejší obrana (smůla že zdejší Troll má internet od UPC, kde se ty IP mění a zablokován by časem byl nic netušící člověk).

 16. ty voe at si jde autor tohoto webu zašukat 😀
  zoufalče z videa, nevim co ti ta firma udelala, vynalož svuj volny cas nejak jinak, uzitečneji, než točit nejake trapne nenavistne videa 😀

 17. 80 % mozku tvoři tekutina bohuzel nekdo misto ni ma brzdovou kapalinu, bohuzel chudak zato nemuze ,nedivte se mu za jeho nazor

 18. Pouze bych rád informoval všechny čtenáře tohoto neúspěšného webu, že video č. 1, které komentuje pan (Neznám), není záznam z Amway semináře. S pozdravem

 19. No já nevím co si mám o tomto videu myslet 😀 spíš se musím smát tomu borcovi co tady udělal něco jako blog 😀 nejsem v AMwayák ale nakupuji si výrobky ,na seminářích jsem byl asi 7x a tohle co tu zoufalý borec dal za video to vůbec není seminář pro Amwazáky .
  Takže si nasaď koule chlapče a dej sem spíš nějaké fakta a ne tohle divadlo 🙂
  Další věc : Amway je dodavatel zboží a služeb a semináře firma nedělá , čili každý zákazník si muže udělat něco jako školení a rozjet si svůj vlastní byznys ale tuhle frašku co si sem dal to je fakt směšný 🙂 Takže radím všem který dělají AMway dělejte to dál, protože tento zoufalec má velké komplexy z neúspěchu, tak si honí Ego tímto stylem .
  Mě si fakt moc nepřesvědčil ,další zprávu sem dávat nebudu protože na to nemám čas 🙂 radši budu dělat něco užitečnějšího než reagovat na zoufalého blba .-)

 20. Je jasné, proč nejste Amwayák, podle těch návštěv seminářů jste se asi pokoušel, ale ono to šlo asi nějak takhle, co?:

  Obrat Amway v ČR za prodej výrobků: 2012-284994000 Kč, 2013- 285095000 Kč, 2014-284923000Kč, 2015-392483000 Kč (Amway Slovensko je v likvidaci, aktivity převzala Amway ČR, proto je tu nárůst, či je to z jiného důvodu?)
  Je tedy vidět naprostá stagnace obratu.

  Odměny dealerům: 2012-93684000 Kč, 2013-91400000,2014-94297000,2015-124805000 Kč (nárůst pravděpodobně opět kvůli Slovensku)
  Je tedy vidět naprostá stagnace růstu odměn pro distributory.

  25 266 distributorů a registrovaných zákazníků v roce 2014=průměrný výdělek od 2012 do 2014 na distributora je 307 Kč měsíčně.

  Průměrné mzdové náklady zaměstnanců Amway ČR od 2012 do 2014 jsou 75646 Kč měsíčně.

  Je tedy lepší být zaměstnancem nebo distributorem?

  To jsou FAKTA o AMWAY ČR.

  Korea, Čína, Indie tady nikoho nezajímají, jde o to, jaký potenciál má AMWAY v ČR…Z čísel se zdá, že buď jsou lidé, kteří nyní jsou v Amway naprosto neschopní něco dělat pro navýšení obratu, nebo je zde něco systémově špatně…..

Napsat komentář