AMWAY Fusilli těstoviny za 290 Kč

Tip na oběd nebo večeři. Uvařte si mimořádné těstoviny…

AMWAY Fusilli těstoviny koupíte u Vlastníka podnikání Amway (VPA) už za 290 Kč (6 x 500g). Kupujte teď hned, než bude vyprodáno! 🙂

AMWAY Fusilli
zdroj: kazdyprodukt.eu
AMWAY Fusilli těstoviny
zdroj: kazdyprodukt.eu

10 komentářů u „AMWAY Fusilli těstoviny za 290 Kč“

  1. Jeden balíček těch těstovin vyjde skoro na 50 korun. To by vyšel pěkně draho oběd pro mou pětičlennou rodinu.

  2. 500g balik Fusilli nakupujeme leta za 41.-

    Udelame z nej obed pro 5-ti clenou rodinu, jedna porce testovintedy vyjde na cca 8 Kc.

    Co je vsak podstatne, jakych testovin.

    Spekacek lze koupit za 10kc, nebo za 40kc. A i hloupny chape, ze je mezi nimi nebetycny rozdil. Ale mame svobodu v oblasti vyberu „odpadu“ pro sve zaludky.
    Klidne se krmte testovinamy za 2.- Kc.

    Dobrou chut 🙂

    P.S. Pan Pohlreich nedavno v TV verejne potvrdil, ze skutecne kvalitni testoviny stoji cca 100.- / kg, ty za par korun povazuje za zoufaly odpad a programovane vykrmovani lidstva syntetickymi produkty.

  3. Kupuju těstoviny v Penny tuším za 9 korun. Dříve jsem kupovala i dražší. Rozdíl vidím je jeden – cenu.

  4. To skutecne neni problem Amway, ze nerozeznas spickove testoviny T.E.B. certifikace vyroby a testoviny, ktere maji s timto produktem spolecny jen nazev.

    Urcite jsou lide, kteri nerozeznaji pivo za 5 kc od piva za 30, vino z krabice od vyberu z bobuli a td.

    To ale neni problem vyrobcu ani obchodniku.

    Vy jen verejne prezentujete uroven sveho zaludku, to je cele.

    1. A?

      Pokud máš v Amway registraci, nebo jsi jen registrovaný zákazník, odběratel, nakupuješ za VO ceny, tedy 6x 500g za 250,-

      250 / 6 = 41,6 za balík exkluzivních těstovin mimořádné kvality a technologie výroby.

      Co že se ředí? Děláš strašně chytrého, ale nevíš o produktech Amway lautr nic. Jako většina „kritiků“.

      Ve volné chvíli zkus Google: „trafilatura al bronzo“ a doplň si informace, než začneš plácat do světa zhovadilosti.

      1. No kvalitu těstovin těžko posoudit, nechutnal jsem všechny, těžko porovnat. Ale jo, asi budou kvalitní, ale cena/výkon ? Ale nejsem vybíravej a chutná mi vše (pokud se to nesráží s etikou), tudíž bych rozdíl nepoznal. Jinak za BIO nebo etiku si v obchodě (normálním kamenném, kam zajdu) rád připlatim.

  5. Ahoj
    nejsem anway ale cena 96kč za kg testovin není přehnaně vysoka cena. Nikdy jsem je neměl a nemužu posoudit kvalitu ale standartní testoviny např adriana se pohybují za 60kč /kg. Celozrne jsou dražší. Cena je vyšší ale není to přestřeleno nějak brutalně. Na webu jsou lepší špeky 😉

  6. Cena 96 kč za 1 kg špaget není přemrštěná? Amwayáci, proč takto okatě lžete?

    V řetězcích Lidl a Penny kupuju 500 g špaget něco okolo 15 kč.

Napsat komentář