Je zboží od Amway předražené?

Vlastníci podnikání Amway (Amwayáci) prodávají zboží od Amway kde se dá. Jak podomním prodejem, tak i na inzertních webových stránkách na internetu. Zdá se Vám, že je zboží od Amway předražené?

DISH DROPS Prostředek na mytí nádobí 1 litr za 250 Kč

DISH DROPS

AMWAY Oven Cleaner Čisticí přípravek na trouby za 215 Kč

AMWAY Oven Cleaner

AMWAY SA8 SOLUTION Pre-Wash Spray za 300 Kč

AMWAY SA8 SOLUTION

SEE SPRAY Přípravek na čištění oken 500ml za 275 Kč

SEE SPRAY

4 komentáře u „Je zboží od Amway předražené?“

 1. Těžko říct, drahé to jo, ale i kvalitní. Záleží jak co. Cena výkon asi bude spíš horší. Značná část ale předražená skutečně je. Ale vůbec nejde o cenu výrobků, velký problém je způsob prodeje. A prodej školicích pomůce a vnucování. To je hnus.

 2. čistící prostředky amway používáme doma již několik let a nedám na ně dopustit
  poměr cena/výkon je značná a úspora je znatelná.u ostatních výrobků amway jde o kvalitu,jestliže mám něco čistě přírodního bez adetiv,chemikálií bude to vždy dražší protože chemické náhrady vyjdou mnohem levněji.
  Jestliže mi někdo řekne že špagety za 11 korun jsou lepší než ty za 80 kč je neznalec protože opět kvalita stojí za vyšší cenou, osobně já zbožňuji těstoviny od amway jsem chlap a jako takovy nemám problém zapomenout na to že něco vařím na plotně a ejhle hodina pryč, osobně se mi nestalo že bych tyhle špagety rozvařil u těch výbornějch za 11 kč to je hned a o chuti bych se ani nebavil.
  pokud by měl někdo zájem můžem osobně podebatovat a vyzkoušet ale kvalita a cena je u Amway v pořádku

  1. Já si na výrobky taky zrovna nemohu stěžovat. Mně je jedno, že to stojí více, rád připlatím, ale co mi vadí je manipulace na seminářích, kde místo dobrovolného nákupu je to potom povinnost. Tu povinnost Vám vnutí přes CDs a semináře, které Vám ze začátku nedají, ale je u Hassmanna na Setzer.cz. Takže Vy pak nakupujete už jenom kvůli tomu, nebo kvůli tomu, abyste byli na podium a oni Vám tleskali, či někde mohli být např. s Hassmannem, když se vyhlásí soutěž, že kdo udělá např. 100b. bude moct si s ním např. pokecat. Oni si Vás lehce zblbnou.

   Navíc ty jejich brožury a řeči o tom, jak moc je to dobrý, jak nedělají reklamu apod. – lži. Pokud si něco zjistíte např. o zubní hygieně, tak zjistíte, že tu jejich super pastu za 200,- Kč (?) vůbec nepotřebujete a takhle je to tam se vším. Ale tohle dělá asi každá firma, které chce za každou cenu prodat a je jí jedno, že klame zákazníky.

   1. Mně se z výrobků zamlouvaly vitamíny Double X, těstoviny, oliv. olej. Jinak ostatní, co jsem kupoval je k ničemu (pasta, kartáček (daleko lepší seženete od Curaproxu),mýdlo a nějaká pánská kosmetika).

    Když to shrnu, tak výrobky to je to nejmenší zlo, které tam je.

Napsat komentář