Jak pro Amwayáka přijede na poslední den v práci limuzína

Sen je pro Amwayáky velmi důležitý, proto mají Amwayáci na lednici, na vchodových dveřích či jinde vylepené své sny (dlouhou limuzínu, ostrovy, drahá auta…). Pro Amwayáky jsou velmi důležité semináře a meetingy, kde se ukazuje údajné bohatství významných Amwayáků (Diamantů), kteří rejžují na seminářích a motivačních pomůckách. Významní Amwayáci zase zúčastněným říkají nesmysly, jak pro ně na poslední den v práci přijede dlouhá bílá limuzína, apod. To by mě zajímalo, jestli pro nějakého Amwayáka někdy přijela dlouhá limuzína do zaměstnání 🙂 V každém případě to je odporná manipulace!

Amway semináře – dlouhá limuzína…

Limuzína – Čížek

Limuzína – Hassmann

37 komentářů u „Jak pro Amwayáka přijede na poslední den v práci limuzína“

 1. Bože můj, čistá demence… 🙂

  Tomuhle říkají školení jo? Takový sračky…

  Zajímalo by mě, kolikrát k takovému honosnému odchodu z práce došlo.

  Průměrný Amwayák by si na pronájem limuzíny a řidiče sjednat splátkový kalendář. 🙂

  Btw. to je nějaký Amway fetiš ta bílá limuzína?

  1. Průměrný amwayák si bere splátkový kalendář i na ojetou fóbii s tříválcem za pade. Ale abych nekřivdil, není to výhradní výsada amwayáků.

   Brácha před dvěma lety blbnul s DIC (diamanty pochybné kvality a s pochybnými certifikáty). Taky jezdil všude možně na školení (po dvou školeních z něho byl špičkový gemolog) ale se svým tehdy rok starým Hyundaiem by asi nepůsobil moc úspěšně, tak si na ty výlety půjčoval moje auto. Prča jako hrom. Za necelý rok do toho svinstva narval přes 150 kilo — jen při vstupu musel koupit nějaké šmuky za 82 000, prý jako investici. Když se je pokoušel prodat, aby se zbavil všech nepříjemných vzpomínek na nešťastné období, nabídli mu ve zlatnictví necelých 25 kilo. Tak s tím šel za gemologem. Ten to ohodnotil na 31 700 Kč. Dlouho na internetu hledal někoho, kdo by mu to aspoň za těch 30 kilo koupil. Nakonec se toho zbavil, ale prodělal gatě. No, Synek už je v lochu, Říha ho tam určitě bude brzy následovat.

   V době, kdy do toho byl brácha zapálený, taky neslyšel žádné argumenty: nechtěl si ty šmuky jít nechat ohodnotit, nechtěl slyšet, jací gauneři za DIC stojí a že pro ně pracuje, atd.

   Já mám vlastně pro všechny nadšence jediný vzkaz: dělejte Amway, dělejte DIC, dělejte ZFP, dělejte všechna MLM, co jich tu jen je. Nechte se okrádat, nechte se oblbovat, stavte si své vzdušné zámky. Sněte o penězích, protože když je neumíte vydělat, zkuste si je aspoň vysnít. Hlavně mi už nelezte do Stránic!

 2. Jo, na to si vzpomínam před 10 lety (taky jsem Amway chvilku dělal a rychle mě to přešlo). Už teda si nepamatuji, jak se ta kazeta obsahující toto jmenuje. Tohle a podobné kazety – to prý má motivovat k nahánění lidí a školit 🙂 No asi to moc dobře neškolí. Hlavně nucení sponzorem posloukat kazety a jezdit na semináře. Generovat zisk pro Amway guru se musí. Sponzor se možná chvilku dostal na 3%, kolik v tom utopil nepočítám (v mém případě 4k, u sponzora podstatně víc, stejně jako ostatní, co jsem znal).

  Sekta jako Brno, mamipulační techniky na denním pořádku.

 3. Manipulativní nahrávky, kterým se normální člověk zasměje. K smíchu to ale není, protože to je fakt tvrdá manipulace.

  1. Přesně tak. Byl to děs jak člověka do všeho nutili. Hlavně jet na seminář (nevadí že se blíží test, nevadí že nebude na běždé výdaje)

 4. Však v pohodě, o lidech, jako jste vy tři tady, se tam hovoří celkem konkrétně.

  To jsou ti, co se těm zapálenějším a pracovitějším pořád posmívají. Říká se jim v tom audiu „kašpárci“. Vy jste se nepoznali?

  Třeba takový HonzaZ. Chudák, Amway jej „poranila“ už před deseti lety. Sláva, unikl. No jo, ale kam se za těch 10 let posunul? Kam vyrostl? Co vybudoval? Jak se změnilo k lepšímu jeho myšlení, když je pořád stejné, jako před těmi 10-ti lety?

  Už zažil realitu odchodu ze zaměstnání do své vlastní firmy, praxe? A jaké to bylo?

  V čem vidí lidé, kteří trvale stagnují na jednom místě po celý svůj život, takový úspěch, když jakože „unikli nějaké Amway“ …?

  A co je tak strašlivě nutí se Amway a všemu okolo ní po celá léta posmívat?

  Umíte porovnat sami sebe a Amway za posledních 10 let?

  Kdo vyrostl víc?

 5. Robil som amway cca 4 roky urobil som 12% potom pád a koniec.Bolo to fakt ťažká práca ale to čo som sa naučil vás nenaučí žiadna škola nikto.Všetci ktorí sme robili amway si polepšili ,väčšina začala podnikať zmenila prácu a zdvojnásobili svoj plat. AMWAY väčšinu z nás zmenil k lepšiemu dal nám iný pohľad na bežné veci ktoré sú okolo nás. V amway som získal skúsenosti dobré aj zlé a život je založený na skúsenostiach .Nehodnotím amway ako niečo zlé.

 6. ACZ

  Přesně tak, sláva, unikl jsem z té sekty.

  A kam jsem se posunul ? Tak tenkrát jsem byl na střední před maturitou a teď mám za sebou 3 promoce. A našel jsem si uplatnění, kde na rozdíl od Amwayáků skutečně vydělávám víc než naprostá většina v Amway sektě (tedy počítám jen příjem z Amway prodeje, nikoliv o mnoho vyšší příjem z prodeje školicích pomůcek a rejžování ze seminářů).

  Prej že si pro Amwayáka přijede limuzína. Spíš si pro něj přijde exekutor.

   1. Copak líbí se ti průběh událostí ? Já jsem si plány skutečně uskutečníl, narozdíl od Amwayáů, co mají nadosmrti na zdi obrázek Ferarri a pod ním značku „exekučně zabaveno“.

 7. Honza:

  Ty lidi včetně guruů jsou samo velmi zmanipulovaní. Žijí mimo realitu. Určitě to není tak, že by na tom byli lépe než ostatní v Amwayi, kromě peněz.

 8. vsichni tady co jenom hledaji kritiku si neuvedomuji ze tady predvadeji svuj neuspech v zivote, kdyz to nebude amway tak bude nekdo jiny ,ale musi si najit nekoho na koho to hodit, uspech jinych se neodpousti a nepreje a je to jen hola zavist tem co umneji byt uspesni ,nekdo si vybral byt bohatym a nekdo chudym tak jim to doprejme

  1. tady se těch Hejtrů ale schází? Samotný text autora je založen na domněnce 🙂
   Samotný text (a texty) autora (autorů) jsou sami velmi negativně manipulativní. A ejhle, jak je autor rád za svobodu slova 🙂 Škoda, že autoři článků mají tak málo pravdivých a oficiálních informací, než-li jen sestřihané audionahrávky.
   A no a co, že někdo má obrázky drahých aut. Jestli je šťastný a spokojený, že může mít konečně naději, tak to se počítá.
   Inu, milí zaměstnanci, což jsem i já, kolik bere váš séf, váš majitel firmy? Jak můžete brát tolik, co váš ředitel? Nebo nabídněte jiné možnosti, lepší, jak nebýt závislí na rozhodování šéfa, kolik vám tento měsíc dá na výplatnici 😉
   Fandím všem pozitivním a pokorně zaměřeným lidem. 🙂 Do it! 😀

 9. Lee:

  Zmanipulovaní samozřejmě jsou od těch ještě výš (Setzer, Ron Ball, Yager). Spíš jo, jsou na tom líp než ostatní v Amway neboť prokoukli jat ten systém funguje a rejžujou z toho (a na seminářích blbnou jako ostatní). A finančně na tom líp jsou – ani ne tak z Amway obratu jako z prodeje školicích pomůcek.

  1. Ano, ale nemyslím si, že hrabe velký prachy z prodeje kniha a pomůcek, ale ze seminářů ano.

   Když si poslechneš Hassmanna, tak on se baví o tom, že přestal poslouchat sebe „to negativní myšlení“ a začal poslouchat jenom autory. Je to robot, on když mluví, tak z větší části to, co si vyčetl, na poslouchal a sám to i přiznává. On si myslí, že díky tomu je bohatý a že získal „mnoho“. Je mi ho líto, za co vyměnil svůj život..On si myslí, že bohatství je to nejvíce co může získat v životě a že ostatní jsou chudáci. Mám ho hodně na poslouchaného a proto vím, co má v hlavě.

   Pro ostatní : Tím, že začnou Amwayjáci poslouchat autory místo toho „negativního myšlení – kritického“ – které Vás oc

  2. Přemýšlím, kdo je vlastně zmanipulován. Razíte zde doměnky o byznysu s pomůckami. Nic není dál od pravdy. Žádné hodnocení v Amway, žádný dosažený post, jediná vyplacená koruna provize, není za prodej pomůcek, ale jen a pouze za obrat s produkty Amway. Sebevětší pozici v Amway každý z těch Setzerů, neo Yagerů, že jich jsou tisíce, dosáhl jen a pouze tím, kolik zajišťuje prodeje zboží Amway, nikoliv knih či CD.

   Nikdy to nebylo jinak a také t onikdy jinak nebude. Nevím, co znamená „rejžovat“. Co je to? když prodávám knihu, rohlík, jogurt, maso, prášek na praní, CD, tak prostě „rejžuji“ a jsem něco špatného?

   A čím se tedy živíte Vy?

 10. Pro ostatní:

  Tím, že začnou Amwayjáci poslouchat autory místo sebe (kritické myšlení, logika apod.), tak se stávají ovečkami systému. Slepě věří, že v Amway mohou vydělat miliony, protože jim to autor, guru napsal v knize, řekl na seminaři.

  Takový člověk i přes to, že v Amway nevydělává slepě věří tomu, že jenom bude….začne hltat esoterický nemysly o zákonu přitažlivosti a začne žít převážně jenom v iluzích a nepřijde mu to divný,

  Hassmann takhle lidi učí, že díky podvědomí vydělává miliony a ti chudáci tomu věří a samozřejmě vše dokládá knihami od expertů na zbohatnutí. A lidi ani netuší, že tyhle esoterický žvásty jsou příčiny, proč mají problémy v životě…

  Dále je to tak, že ty lidi si ani nemyslí, že těm věcem pouze věří, oni si myslí, že ty věci jsou pravda a díky těm věcem, co ve skutečnosti věří, jsou kontrolováni. Dělají na základě těch přesvědčení rozhodnutí, často nevědomě.

 11. Amwayáci a jejich poslední den v práci 🙂 To fakt nemá chybu! Hlavně to, jak někdo může bejt tak naivní a věřit těmhle nesmyslům.

 12. Peníze jsou apriori nějaké PROKLETÍ?

  Vy jste pane bezpochyby člen nějaké bezpeněžní SEKTY, mám pravdu? Vaše příspěvky tomu plně odpovídají a jímá mě hrůza při představě, že by Vám to mohl někdo skutečně věřit, ty Vaše bláboly.

  1. Nejsem členem žádné sekty, ale je pravda, že jsem byl v sektě jménem Amway a prokletí v oblasti peněz a vztahů jsem zažil po praktikování okultních a esoterických nauk, které se učí na CDs a knihách.

 13. Sen o pečených holubech a zlatém praseti. Kdybych neměl tu možnost si jejich pověstný manipulativní seminář kdysi vyzkoušet a tak bych se tomu zasmál. Takhle se tomu zasmát bohužel nemohu, protože mnoha, zejména mladým lidem, toto vypálí díru do hlavy a ve své naivitě o mnohé přijdou.

  1. Sen o zlatém praseti je každý sen, kdy na začátku věříš, že někdy v budoucnu něco dokážeš. Když bylo třeba Jágrovi 11 let, také by úplně každý mohl tvrdit, že jen sní o zlatém praseti, když věří, že jednou bude nejlepší hokejista světa. A vždy záleží jen „na tobě“, jestli to pase bude, nebo ne.

   Výmluva na „sen o zlatém praseti“ je jen klasicky nepochopené pojetí života a nejčastější pseudoargument samozvaných kritiků.

   Semináře Amway jsou o tom, ukázat novým lidem co to vlastně je, jaké to má možnosti a představit životní styl lidí, kteří už své obraty vybudovali. A to je celé. O ničem jiném semináře nejsou, jen ukázat, co je možné.

   To ostatní už je na každém z těch lidí, co tam přijdou. A bohužel, nejčastějším důvodem následné kritiky některých, kteří se semináře zúčastnili, je právě ta frustrace ze zjištění, že žádní pečení holubi se naopak bohužel nekonají, že zase po nich někdo chce, aby tvrdě, usilovně a dlouho pracovali, jinak žádné výsledky mít nebudou …. a to bohužel neustojí většina populace.

   Lenost a snaha získat něco zadarmo je dnes člověku vlastní …

   Idea o pečených holubech je další výmysl „samozvaných kritiků“. Vybudovat milionové obraty není žádné cosi zadarmo, ně+co, kde létají pečení holuby rovnou do huby bez práce.

   Distributor Amway nedostane zadarmo ani korunu, NIKDY. Tak co to tady lžete za nesmysly …. je vyplácen jen a pouze v procentuálních provizích za uskutečněné obraty (nejstarší a nejrozšířenější forma vyplácení odměn v profesi obchodu na této planetě) ….. starší než supermárkety, starší než internetové obchody, než reklama v televizi ….

   A že by snad zákazník, nebo distributor Amway mohl o něco přijít? Ach bože, vždyť ty o tom taky, stejně jako většina zde blábolících, vůbec nic nevíš ….
   ———-

   Ve skutečnosti zde pomlouváte lidskou píli, nasazení, obětování, vzdělávání, pracovitost, cílevědomost a otevřenou mysl ….
   ….. no ….. naštěstí nejste první a už vůbec ne noví …. takže si s vámi ti ostatní umějí už dávno poradit.

   1. Jenže Jarda si cíl vytyčil a makal, protože to byl cíl reálný a naprosto v lidských silách. Jenže musíme rozlišovat mezi věřit a „věřit“. Jarda věřil v sebe a vlastní píli, což defacto dokazuje dodnes. To, čemu věří akolyté Amway je substitut za víru náboženskou, která slabým lidem vyplňuje prázdné místo v nitru. A jelikož člověk za posledních cca 100 let ztratil víru v boha, má nutkání toto prázdné místo vyplnit. V kurzu jsou například „víra“ v mimozemšťany, new age a různé kulty a sekty. Pouze silná, racionálně smýšlející osobnost nemá potřebu toto místo vyplnit. V případě sekty Amway jsou předmětem uctívání peníze a její lídři – pseudoelity.

    Omyl. „Sen o zlatém praseti“ není pseudoargument, ale reálný jev. Důsledek cílené psychické manipulace, jež cílí na slabší jedince. Toto Vám potvrdí každý psycholog.

    Ano, uvedení nováčka do semináře je cosi na bázi ukázky ráje, což by samo o sobě nemohlo škodit. Jelikož náborový manipulativní proces začal již první schůzkou, toto je pouze další akt onoho představení a opět cílí na nejslabší místa člověka – jeho pocit viny a neschopnosti.
    Ten důvod frustrace je jiný. Ten důvod je zejména neúspěch i po obrovském vynaloženém úsilí. Netvrdím, že se taková netáhla skutečně nenajdou. Ale v drtivé většině případů je to ten první důvod. Protože člověk nadřízený neúspěšnému nováčkovi jaksi vždy opomene zmínit rizika tohoto pseudopodnikání. Kupříkladu saturaci trhu a rozšíření do obecného povědomí pověsti a reputace o společnosti.
    Nicméně ještě třeba připomenout kdo a jak pořádá ony semináře a kdo na nich vydělává…

    Distributor nedostane ani korunu? A za co tedy žije? V tom případě si protiřečíte a usvědčujete naopak sebe ze lži.
    To mi vysvětlete, proč v jedné větě položíte tezi a hned v následující její negaci antitezí.

    Prosím, přestaňte mi tykat. Já Vám též netykám.
    Mimochodem – zákazník logicky o nic přijít nemůže. Maximálně o pár korun v případě, že zboží se mu nebude zamlouvat. Distributor v zásadě také ne, pokud sektu včas opustí. V opačném případě se opět dostáváme k manipulativnímu sektářství.

    Ve skutečnosti Vámi vyjmenované vlastnosti jsou cnosti, pokud jsou uplatněny ve skutečné a produktivní práci, jakou se slušní lidé živí.

    P.S.: Naučte se používat interpunkci a text si po sobě laskavě přečtěte. S těmi hrubkami pak můžete vypadat poněkud… jinak.

 14. Když jsem tak četl ty vysoce „inteligentní“ komentáře, nejprve mě pochytila zlost. Zlost nad tím, jak může, jak si vůbec může nějaký zkrachovanec, který v životě dokázal leda nic, brát svými „geniálními“ komentáři, jiným lidem, kteří hledají nějakou příležitost, jejich naději.
  Jak si vůbec může nějaký člověk, který ve svém životě dokázal akorát to, že špinil a hanil jiné, dovolit určovat a ovlivňovat myšlení jiných lidí, kteří na rozdíl od tohoto zkrachovalce, něco hledají? Pak jsem si uvědomil, že i absolutní nula má právo na svou existenci. Nula má právo být nulou, ale nemá právo nutit ostatní, nebo je jakkoli ovlivňovat, aby se stali stejnými nulami, jako on. Nezlobte se, ale mě celkem vadí, když se blbost a debilita dere proti rozumu. Americká vládní komise dala společnosti Amway zelenou a nějaký český Tonda to vzal do svých rukou rozhodl jinak? Mě nic jiného nenapadá, než, poslouchejte Tondu, řiďte se jeho radami a bude vám dobře. Zcela jistě vám poradí! „Tondo“ ty debile, každý vysokoškolský student si kupuje skripta. Musí? Nemusí! Jen je mu to doporučeno. Každý vysokoškolský student si může vybrat přednášky, kterých se účastní! Chápeš už blbe? V Amway nikdo nemusí kupovat motivační knížky ani CD, nebo odkazy na mp3 na webu. Nikdo nemusí chodit na semináře, stejně jako ty, blbe. Asi proto jsi tam, kde jsi hlupáku. Systém Amway, stejně tak systém Dextera Yagera, nikomu neslibuje úspěch, debile. Tento systém dává naději, že pokud se jej budeš držet, blbe, tak máš naději něčeho v životě dosáhnout. Ale to asi nebude nic pro tebe, že, debile? Tak buď tak laskavý, blbe a umožni jiným lidem, kteří něco ve svém životě hledají, cestu a nepřekážej jim. Máš právo být blbem ale nevnucuj to své postavení ostatním!

 15. Ty máš taky právo být blbem, a koho to zajímá? A proč tady píšeš s takovým úžasným úsilím? Někdo ublížil? No tak psychiatrie určitě pomůže i bez takovýchto….

 16. To budou možná ty miliony z realitky century 21 které záhadně udajně odcizil p.Vlasák kde byl p.Hassnan spolumajitel

Napsat komentář