LIVE SHOW s Romanem Hassmannem

Roman Hassmann je legenda amway byznysu. Ve videu hovoří o tom, že má tři pilíře hodnot: 1) Bůh, 2) Rodina, 3) Byznys. Hovoří také o tom, že má nadpřirozené schopnosti – dokáže pracovat s „energií“, nadpřirozeně „zbourat server“… Koukněte na zajímavé video…

Video: Roman Hassmann o bohatství, penězích, Bohu, esoterice 1-2 díl
Nahlásit nefunkční video

*Esoterismus je souhrnný termín pro různá duchovní hnutí a proudy v západní kultuře. Zahrnuje především magii, židovskou kabalu, svobodné zednářství, New Age (Amway je součástí New Age).

16 komentářů u „LIVE SHOW s Romanem Hassmannem“

 1. Koukám. Jen teď přemýšlím, do jaké míry může Roman za to, že ignoruje to, že manipuluje s lidmi. Pokud začnete věřit těm lžím, co propaguje Čmolík apod., tak Vás to začne kontrolovat. Měl jsem to taky. Já to vůbec nevěděl. Tam je nemožný se změnit ze dne na den. Nemusí Vás to vůbec pustit a k těm přesvědčením, co všechno drží (Vaše postoje, názory apod.), se vůbec nedostanete. Obzvláště, pokud se tomu vzepřou. Tyhle nauky lákají na získání peněz apod., ale tím, co učí, tak lidem začnou zotročovat mysl a začnete se i ničit, ale ne hned na začátku, ale postupně, jak začnete hltat další „nauky“, které s tím souvisí. TO ničení není jen to, že vyhodíte pojistky či něco poškodíte, ale třeba tím, že budete dělat věci, co byste normálně nedělali a víte, že je to špatný.

  Jinak démoni tyhle věci jako vyhození pojistek apod. nedělají sami od sebe, ale tím, co jste přijali. Oni totiž nepřijali jenom to, že když budou afirmovat, tak se jim bude dařit apod., ale spoustu dalších věcí, kterých si nemusí být vůbec vědomi.

  Není to vůbec žádná sranda.

  1. 🙂 Děkuji za upozornění. Jen jsem Váš text přečetl několikrát a nevím, s kým či s čím si to porovnat. Neb když jdu do hospody (a ne jedné), tak tam jsou zase jiní démoni! Je to mazec. Nebo když člověk studuje střední nebo vysokou školu, tak to co se zase učí tam, je jiná liga! To je dobrý výmaz mozku z jedné přednášky či více… Jen jde asi o to, že je to dobrovolné! 🙂 Tak jako zde. Pusťme si jen pro porovnání večerní televizní noviny (jestli je tedy nesledujete denně) a dívejme se na to s odstupem (nadhledem). Tomu říkám démonický přímo úderný výmaz mozku obyvatelstva. 🙂 Proto se ptám? Jakou jste založil svou vlastní firmu? Kolik má zaměstnanců? A jestli rozšiřujete řady? Popřípadě jaká je vaše vize života? Možná by se mnozí lidé rádi někdy přidali a pracovali pod takovým člověk, který má takový nadhled. 🙂 Třeba by to mnohé inspirovalo k větší práci a získali by zkušenost s lepšími afirmacemi a postoji. 🙂 Nebo ne. Ono je to vše totiž o možnosti volby. 🙂 Nebo není? Možná by to chtělo tvrdou cenzuru už v knihovnách a knihkupectvích. Tak nějak či jinak 😉 🙂

 2. Hledal jsem podrobnosti o esoterice a naklikal sem se až sem. Ti pánové z videa jedou teda v esoterice ve velkým!

  1. Copak je na ezoterice špatného? 🙂 Ta byla, je a bude. Jen pro některé je to ezoterika teď. Ale až většina, nebo-li dav, lidí se podívá za ony hranice toho, co se teď počítá do ezoteriky, tak to přijmou jako fakt. Tak jak je to po generace. Kdysi bývalo taky bylinkářství brané jako špatná věc a pomalu se za to upalovalo. Lidé si zjišťovaly FAKTA, čili postupně objevovali to, čemu nerozuměli a báli se toho (to jde ruku v ruce) a přestávalo to být tajemné, či ezoterické. 😉 Jen potřebujeme větší otevřenost chtít vidět i to, s čím jsme doposud nepřicházeli do kontaktu, nebo nám to je cizí (čili neznámé). Hmmm… Jinak za mě kluci neříkají nic, co by velká část populace lidí na planetě již dávno neznala. Někteří znají a jsou v klidu a jiní neznají a trápí je to. 🙂

   1. Ja som v Yager Group, Amway je bombový biznis a celkovo aj náš vzdelávací systém je peckový. Avšak tiež mi vadí, že vo vzdelávacom systeme máme knihy ako Moc podvedomia od Josepha Murphyho, knihy od šarlatána Dispenzu atď. Ja viem, že Amway a aj Yager group nie je kresťanske´hnutie. Amway chce ľudom dať možnosť aby si dokázali zlepšiť svoj život a prevziať za neho zodpovednosť. A to je podľa mňa super. V Yager group sa človek dostane k tomu kapitalistickemu vzdelaniu, ktore mali okolite krajiny v dobe, ked nás utláčali komunisti. Avšak, Roman kedže hovorí o sebe že je kresťan, tak ma trošku šokovalo ked som videl jeho leadership, kde hovoril a školil veci od Joea Dispenzu. Ten sa sám vo svojej knihe priznáva, že uctieva bytosť zvanú Rámtha a čo som si vygooglil, tak je to nejaká démonická entita, s ktorou kresťan nemá mať čo spoločné. Žiaľ, dnes je v móde tzv evanjelium prosperity. A aj Yager Group, napriek tomu aká je to úžasná organizácia, ktorá zmenila život stámilionom ľudom aj mimo Amway, je evanjeliom prosperity extrémne nasiaknutá… 🙁

  1. Jinak co se týká těch nauk, tak je vždy podporovaná lež. „Každý má svoji pravdu.“ Proto učitelé těchto nauk hlásají každé něco jiného a zázraky připisují buď podvědomí, vesmíru, síle myšlenky apod. a guruové, co mají spoustu toho načteno říkají, že je to vlastně jedno, co to je, že každý věří něčemu. Oni totiž neví, co to je skutečnosti je za „sílu“, která jim ty sny plní.

   Mohl jsem poznat lidi, co dělali magii, byli satanisté. Dělali rituály, které jim měli zajistit hojnost, nebo někoho proklít apod. Svoje prosby dávali bohům jako je Astaroth, Molek, Belzebub. Úplně stejný princip děláte Vy, co praktikujete učení zákona přitažlivosti.

   Neděláte nic jiného než co dělají satanisté. Jen věříte něčemu jinému. Věříte jiným lžím. Vím, že tady jsou satanisté, kteří dobrovolně uctívají satana a znají ho, to samé s uctíváním démonů, kteří jim např. poskytují ochranu. Rebbeca Brown o tom píše. Volba na Vás, jestli tohle chcete dělat. Neberte to na lehkou váhu, protože démoni a ani satan s Vámi nemají dobré úmysly, akorát Vás využijí ke svým záměrům a můžete dopadnout hodně špatně.

   1. Hezky napsané. Jen jak pročítám Vaše slova, Tak máte taky svoji víru a vybíráte si podobné obsahy článků, knih a informací. Co třeba studie informací z Cernu. Kde Fakta, alias fyzika, to má podložené. Takže nelze se vymlouvat. (nebo lze se vymlouvat, to je na každém). Je vědecky popsáno (pro lidi, co věří raději věděismu), že s Vámi zmiňovanými principy Zákona přitažlivosti není třeba souhlasit nebo nesouhlasit, ony fungují neustále. 🙂 Pořád. Furt. Stačí si vyhledat hooodně studií, či jen knih, nebo to jen zkoušet i z toho pozitivního směru a úhlu, a nejen z toho satanistického 😉 Nebo se jen podívat na náboženství. Kolik jich na světě je? Každý věří něčemu jinému a přesto každému jde o totéž. Čili mají stejnou sen, či cestu, kterou chtějí. Proto pánové ve videu říkají, že každý to má jinak – někdo věří na boha, někdo na vesmír, někdo na universum, někdo na satanismus, a tak dále. A podle výsledků pánů ve videu, které jsem vyhledával bych řekl, že oni, ať to mají jak chtějí, tak jsou mnohem šťastnější, než většina lidí, které člověk potkává v jakémkoli městě, kterým se projde 🙂 Stačí si udělat statistiku (ale to se ne každému rýpalovi chce, neb je snazší negativně kritizovat) 🙂 Ale i to je dobře! Jen tak dál.

 3. VPA Petr:

  Myslí to vážně Roman Hassmann! Chápu, že je to rána pro všechny Amwayáky.

  Jsem strašně rád, že tohle video vzniklo. Hassmann otevřeně říká, že PRAKTIKUJE OKULTNÍ NAUKY.

   1. se mně tento web líbí. neb bych nevěřil, kolik lidí se i negativně zaměřuje na toto téma podnikání. to jen znamená, že vás to taky zajímá a dáváte do toho energii. a jak světoví fyzici ví a říkají a píší, tak i negativní energie je energie, která posiluje danou věc, na kterou je mířená, nebo-li ta věc, na kterou je ta energie i ta negativní mířená roste a sílí. takže jestli nechceme, aby popularita tohoto tématu rostla, je potřeba se zaměřit na jiné téma a neživit toto téma další energií. jednoduchá a prostá fyzika! krásný den fšem.

 4. Čmolík je superlhář, psychopat bez svědomí, Hassman propadl židokřesťanství přesně podle Izajáše a JHWH, který chce prachy, sex a majetky.

  1. já chci taky peníze, sex a majetky. to chce v tomto světě každý!!! každý chce někde bydlet (= majetek), každý si to bydlení chce koupit (= peníze) a každý by rád rodinu (= sex, či jen uspokojil své potřeby). Teď je jen otázka, kdo kolik toho chce. A pravda je, že nikdo nikomu nemůže nařizovat, kolik toho kdo má chtít, Jenže tohle se na základce nebralo! Dokonce se tam ani nebere, že Karel IV. vyhlazoval židy, neboť chtěl být znovu volen a dlužilo se jim hooodně peněz. A tak dále a tak dále.

 5. Maj se rádi, buzeranti.
  Nakopat je oba do prdele, ať se jdou pelešit někam do soukromí a budou šťastní nejen oni, ale i všichni ostatní, kteří už je nikdy nepotkají…

Napsat komentář