LIVE SHOW s Romanem Hassmannem

Roman Hassmann je legenda amway byznysu. Má údajně tři pilíře hodnot: 1) Bůh, 2) Rodina, 3) Byznys.

Nenechte si ujít živou show na téma OSOBNÍ ROZVOJ s Jiřím Vokáčem Čmolíkem, který bude mít vzácného hosta – Romana Hassmanna.

Hassmann hovoří mj. o esoterice, kterou sám provozuje! Esoterismus je souhrnný termín pro různá duchovní hnutí a proudy v západní kultuře. Zahrnuje především magii, židovskou kabalu, svobodné zednářství, New Age (Amway je součástí New Age).

Video: LIVE SHOW s ROMANEM HASSMANNEM o Penězích, Hojnosti, Bohatství a Prosperitě (pozvánka)
Nahlásit nefunkční video

Video: LIVE SHOW s ROMANEM HASSMANNEM o Penězích, Hojnosti, Bohatství a Prosperitě
Nahlásit nefunkční video

10 komentářů u „LIVE SHOW s Romanem Hassmannem“

 1. Koukám. Jen teď přemýšlím, do jaké míry může Roman za to, že ignoruje to, že manipuluje s lidmi. Pokud začnete věřit těm lžím, co propaguje Čmolík apod., tak Vás to začne kontrolovat. Měl jsem to taky. Já to vůbec nevěděl. Tam je nemožný se změnit ze dne na den. Nemusí Vás to vůbec pustit a k těm přesvědčením, co všechno drží (Vaše postoje, názory apod.), se vůbec nedostanete. Obzvláště, pokud se tomu vzepřou. Tyhle nauky lákají na získání peněz apod., ale tím, co učí, tak lidem začnou zotročovat mysl a začnete se i ničit, ale ne hned na začátku, ale postupně, jak začnete hltat další „nauky“, které s tím souvisí. TO ničení není jen to, že vyhodíte pojistky či něco poškodíte, ale třeba tím, že budete dělat věci, co byste normálně nedělali a víte, že je to špatný.

  Jinak démoni tyhle věci jako vyhození pojistek apod. nedělají sami od sebe, ale tím, co jste přijali. Oni totiž nepřijali jenom to, že když budou afirmovat, tak se jim bude dařit apod., ale spoustu dalších věcí, kterých si nemusí být vůbec vědomi.

  Není to vůbec žádná sranda.

 2. Hledal jsem podrobnosti o esoterice a naklikal sem se až sem. Ti pánové z videa jedou teda v esoterice ve velkým!

  1. Jinak co se týká těch nauk, tak je vždy podporovaná lež. „Každý má svoji pravdu.“ Proto učitelé těchto nauk hlásají každé něco jiného a zázraky připisují buď podvědomí, vesmíru, síle myšlenky apod. a guruové, co mají spoustu toho načteno říkají, že je to vlastně jedno, co to je, že každý věří něčemu. Oni totiž neví, co to je skutečnosti je za „sílu“, která jim ty sny plní.

   Mohl jsem poznat lidi, co dělali magii, byli satanisté. Dělali rituály, které jim měli zajistit hojnost, nebo někoho proklít apod. Svoje prosby dávali bohům jako je Astaroth, Molek, Belzebub. Úplně stejný princip děláte Vy, co praktikujete učení zákona přitažlivosti.

   Neděláte nic jiného než co dělají satanisté. Jen věříte něčemu jinému. Věříte jiným lžím. Vím, že tady jsou satanisté, kteří dobrovolně uctívají satana a znají ho, to samé s uctíváním démonů, kteří jim např. poskytují ochranu. Rebbeca Brown o tom píše. Volba na Vás, jestli tohle chcete dělat. Neberte to na lehkou váhu, protože démoni a ani satan s Vámi nemají dobré úmysly, akorát Vás využijí ke svým záměrům a můžete dopadnout hodně špatně.

 3. VPA Petr:

  Myslí to vážně Roman Hassmann! Chápu, že je to rána pro všechny Amwayáky.

  Jsem strašně rád, že tohle video vzniklo. Hassmann otevřeně říká, že PRAKTIKUJE OKULTNÍ NAUKY.

 4. Čmolík je superlhář, psychopat bez svědomí, Hassman propadl židokřesťanství přesně podle Izajáše a JHWH, který chce prachy, sex a majetky.

 5. Maj se rádi, buzeranti.
  Nakopat je oba do prdele, ať se jdou pelešit někam do soukromí a budou šťastní nejen oni, ale i všichni ostatní, kteří už je nikdy nepotkají…

Napsat komentář