Amway je součástí New Age

New Age (Nový věk, Nová doba) je myšlenkový proud, který vznikl po 2.světové válce. Je to smíšenina okultismu, esoteriky a magie. Do New Age jsou zapojeni konkrétní lidé, spolky i firmy z celého světa. Součástí New Age je i Amway. Majitelé Amway se hlásí ke Svobodnému zednářství, což je okultní organizace, kde se vykonávají satanské rituály.

Zednáři v Londýně (2017)
Zednáři v Londýně (2017)

Podívejte se na svědectví
Součástí New Age byl i Steve, který provozoval webové stránky Duchovní věda a metafyzika. Satan mu dal peníze a slávu. On však odhalil pravdu…

Video: Pozor na New Age (Amway)
Nahlásit nefunkční video

Závěr
Pokud jste zapojeni do systému Amway, jste součástí New Age! Radím vám dobře, dejte od toho ruce pryč!

27 komentářů u „Amway je součástí New Age“

 1. Amway je bohužel postavený na egocentrismu, materialismu a fiat money. Marketingový plán promítnutý gaussovkou vytváří davoelitární mnohovrstevní společnost. Kde vydělává několik jedinců na vrcholu pyramidy, kteří:a) většina začala jako první b) menšina se vypracovala vymýváním mozků. „Sny“ založené na matzerialismu končí prázdnotou a honba za téměř nereálnými diamantovými pozicemi, kde vynaložené úsilí není úměrné přínosu způsobuje ztrátu života na Zemi.
  MLM může fungovat, ale musí mít správný světonázor, správné cíle a hodnoty a maximálně dvouúrovňový systém – zákazník a distributor, nedělat hromadné vyplachování mozků, navíc za prachy za spoustu debilních motivačních krávovin, systém binární-tzn jen 2 pozice, vysoké % ze slabší nohy, distribur=zákazník pro vlastní spotřebu, žádné slo(lži)té nadstavby marketingu, žádné platby za registraci, jen za užitečný produkt úměrný jeho kvalitě a skutečné hodnotě, nesmí to být „zbytečnost“, omezit maxim příjem např. na 50 000 Kč týdně ze slabší strany a možnost rozšířit zdarma platformu na 3,7 pozic, které budou generovat jen několik násobků s vybudováním 4,8 větví, což považuji za maximum dosažitelnosti. Pak je tu další věc, a to je morální bezúhonnost zakladatelů firmy, kteří nesmí být materialisté a kteří by si měli vyplácet maximálně cca 5% z obratu, zbytek přerozdělit síti a do vývoje. A to je velký problém.

 2. Jsi opravdový chlap, který se nebojí vyjít s pravdou ven- pryč s Amway a podobnou špínou, která má jediný cíl = ničit lidi…fandím ti! 🙂

   1. a ještě většina FINANČNÍCH firem – partners, zfp, ovb, a další a další a další… nebo REALITNÍ firmy, např. MaM reality, Century21, a další a další realitky… snad jste si nikdy nic od nich nekupovali, abysme nebyli poskvrněni mlm obchodem… huůůů
    Návrh: Co se tak raději začít učit principům úspěchu a nepomlouvat a nehanit legální způsoby. Zkusme to například zde
    https://www.firstclass.cz/
    a pak můžeme nacházet další literaturu: např. v knihkupectvích. Ale POZOR – když něco koupíte v knihkupectví, tak je necháte na tom vydělat nechutné peníze. Tak zase nic 🙁 asi les a hory to jistí.

    1. Century21? To je ta slavná realitka, kterou si jeden Amwayák neuhlídal a dodneška probíhají soudy o desítky milionů korun? No zkrátka MLM úspěch jak má být.

     Od Firstclassu mám knížku fotografií od Juračky – fotografa. To ostatní jsou strašné bláboly. Autor jednou tvrdí, že MLM dostalo nobelovu cenu, jinde zase tvrdí, že to je lež, kterou distributoři šíří v zoufalé snaze nalákat další.

     Generátory náhodných slov, kteří popírají sami sebe, nečtu.

     1. Četl jsem o tom. Myslím že to postihlo pana Hassmanna. Nakonec zavřeli do kriminálu jednoho duševně nemocnýho gemblerskýho feťáka, který byl jejich advokátem.

      Dopadlo to dobře pro tuneláře…

      Centrála Century21 v USA dala od toho ruce pryč

      Společnost Reality 21 s.r.o převedena na bílého koně

      Zloděj největší- pojišťovna odmítla plnit i přes soudní příkaz

      Divím se že tu pojišťovnu neposlali do exekuce…

      Na vše doplatil důvěřivý a naivní Český človíček.

      Hold podnikání po Česku

 3. Víte, je zajímavé, že článek se snaží ukázat na to, že Amway je součástí New Age a pro potvrzení tohoto tvrzení si vybere video člověka, který údajně byl blázen do New Age a zjistil, jak je to špatné skrze Ježíše. Za celých 14 minut videa jsem ale prosím nikde neslyšel z jeho úst jméno Amway, neřekl jméno jediného Amway produktu, nepodotkl jméno jediného velkého Amway distributora, pán nejspíš vlastně nikdy ani Amway nedělal, takže článek, který má ukázat na to, že Amway je satanistická sekta, je podpořen videem člověka, který vůbec nezmíní Amway, je směšná.

  Zajímavé je, že tato stránka nese název SEKTY, ale pokud se podívám na články, vidím jen Amway. Už jen z toho dokážu říci, že tato stránka se vůbec nezaobírá sektami jako takovými, ale snaží se zdiskreditovat firmu, jejíž distributoři vytvořili nejlepší vzdělávací systém na světě, který doporučují i lidé z úplně jiným MLM, finanční poradci, klasičtí podnikatelé, jmenovitě zabrousím do USA, Robert Kyiosaki, Donald Trump. To jsou jména, která hodně zaznívají a oba tito lidé říkají, že tento způsob bussinessu funguje a je to něco úžasného. Myslím, že zde se stránka snaží Amway dostat do role sekty. A ano, Amway je sekta. Sekta je totiž definována jako uzavřená skupina lidí, kteří jdou všichni za jedním a tím stejným cílem. Uzavřená skupina to je. Pokud nemáte licenci, neproniknete dovnitř. Všichni si jdou za stejným cílem. Ano všichni chtějí finanční a časovou nezávislost. Nevím, co je špatného na tom chtít hodně peněz. Počítač, na kterém píšu tento komentář jsem musel zaplatit a platil jsem ho penězi. Lidé nechodí do práce, aby si užili zábavu, ale proto, aby dostali peníze, protože jejich dům stojí peníze, jejich auto stojí peníze, jídlo stojí peníze. Tento svět se točí kolem peněz, ať chceme nebo ne. Až 80 % rozvodů je z důvodu finančních. Lidé stále řeší peníze a 14. čekají na 15. až jim přijde výplata. Jsou klasičtí lidé o něco méně materialističtější než lidé z Amway? Myslím si, že ne.

  Problémem síťového podnikání je jedna věc. Pokud se to nedělá pořádně, člověk neuspěje. Bohužel, na rozdíl od tradičního podnikání, v MLM jsou velice malé počáteční náklady, takže člověk reálně nemá pořádný hnací motor. Vstupní poplatek do Amway je dnes méně než 750 korun. Nikdo vás nenutí nic dělat a o licenci nemůžete přijít. Firma má vyvinutý způsob, kterému říkají GO GETHER, to je plán, který zaručuje určitý stabilní růst. Pokaždé můžeme slyšet, že člověk, který nemá Focus a nedělá roli GO GETHER, nemůže v tomto podnikání uspět. Bohužel, v naší zemi je velký problém ten, že lidé nechtějí od života víc a pokud chtějí, nejsou ochotni po práci přijít domů a jít pro to něco dělat, radši si sednou k televizi a svůj bussiness jdou budovat o víkendu. Pokud se tohle dělá dva dny v týdnu, tak ten úspěch prostě není. Amway je průkopníkem MLM a tento způsob fungování může fungovat úplně každému, kdo je ochoten makat a nepřestávat ve svém volném čase. Dexter Yager, průkopník této firmy a vůbec celého konceptu, vystudoval základní školu a koktal, přesto dělal nakonec poradce dvěma prezidentům Spojených států, protože měl zkušenosti, které byly hodnotnější než zkušenosti všech ostatních.

  Zajímalo by mě, kolik lidí, kteří křičí, jak je Amway špatný, někdy vyzkoušeli produkt, byli na semináři nebo se zaregistrovali a reálně splňovali podmínky, které jim řekli ti úspěšnější, kolik z nich zainvestovalo 20 korun do tabulky Focus Board, která vše vysvětluje na jedné stránce formátu A5. Kdokoliv mi sem napište popravdě, kolik lidí, kteří na Amway nadávají v chatu, reálně vyzkoušelo tento bussiness a snažilo se ho dělat tak, jak se má. Chci vidět, kolik se zde najde lidí, kteří napíšou, že se drželi svých leaderů a přesto neuspěli. S kýmkoli se sejdu klidně i osobně po předchozí domluvě a popovídáme si z očí do očí v rámci slušného jednání.

  Tel: 721 444 924

  1. A jéje Tomáši. To se nám tu zase někdo vrátil z víkendového oblbovacího semináře, co?

   Kde začít? Snad jen, GO GETHER 🙂 🙂 🙂

   Zkuste si to přeložit prosím. Znamená to Jdi a dostaň ji. Asi jste byl na nějakém semináři, jak sbalit holku ne? 🙂

   Mluvíte asi o Go Getter.

   Kiyosakiho aktuálně poslouchám na youtube a o MLM vůbec nic neříká, protože se věnuje nákupu, prodeji a pronájmu nemovitostí. Opravdu nikoho neobtěžuje s koncentrovanými saponáty.

   Trumpa nemá smysl snad ani řešit, jeho MLM firma po roce a půl zkrachovala, je to podvodník, daňový podvodník, rasista a idiot.

   Dexter Yager rozhodně nebyl poradce prezidentů. Co by jim asi tak radil? Jestli zaútočit na Vietnam nebo ne? Prodejce saponátů?

   S prezidenty se určitě setkal. S republikány. A setkal se s nimi proto, že vlastníci Amway jsou ortodoxní holandští kalvinisté, kteří dlouhodobě posílají stamiliony dolarů americkým republikánům.

   To je jako když nějaký ruský podnikatel pošle prachy Zemanovi a pak se objeví na nějakých recepcích na hradě. Nic neobvyklého.

   Když mluvíte o Go Getter, tak jste asi nováček, co? Další, kdo tím celým proteče, utopí v tom peníze a nechá toho, to samé stále do kola.

   K tomu se hodí komentář PT Barnuma: „There’s a sucker born every minute“

   To je přesně to, proč Amway stále funguje. Protože jak řekl Barnum, každou minutu se narodí nový pitomec…

   1. A Vaše osobní zkušenost s tímto podnikáním? Nikde ji nemohu najít. Přestaňte prosím křičet prázdná slova a popište mi svou vlastní zkušenost. Zrovna nováček nejsem, ale jsem otevřen různým názorům, jen jsem vlastně ještě nenašel člověka, co mluví negativně o Amway, a řekne své osobní zkušenosti, popíše jmenovitě strukturu, ve které byl.

    Až mi dáte na stůl argumenty podložené důkazy a zkušenostmi, tak budu přemýšlet o tom, že Vaše názory vůbec stojí za to, aby je někdo poslouchal.

    Prosím, čekám na Vaše nerozbitelné důkazy. A nebojte se, nejsem rád ve své vlastní bublině, takže jsem otevřen spekulacím a debatám. Tohle mě ve škole naučili, na rozdíl od většiny populace.

    1. Tady máš pár zkušeností Tomáši:

     http://amwey-business.cz/rozcestnik-ceskych-textu-o-amway/

     To nejsou moje zkušenosti, ale zkušenosti a názory mnoha lidí, i když některé ty odkazy už nefungují.

     Svůj příběh vám sdělím poté, co adminovi zašlete vaše daňová přiznání dokazující, že v Amway vyděláváte. Všichni Amwayáci totiž mluví o příjmech, ale zatím jsem viděl jen daňová přiznání těch, kteří byli ve ztrátě a to jen díky jejich exekucím v insolvenčním rejstříku.

     Někteří lidé si musí vše zkusit sami, což možná dává smysl, ale když ti někdo řekne, že heroin je v pohodě a že tě nemůže zabít, taky to půjdeš zkusit?

     Velká výhoda toho, že na planetě je přes 7 miliard lidí je v tom, že se můžu učit z chyb ostatních a nemusím je opakovat.

     Jo a ten obrat firmy máš blbě, nejspíš ti zase lhali. Už to není 12 miliard dolarů, to bylo před několika lety, teď už je to jen 8,8 miliardy, firma Amway se totiž za posledních 5 let zmenšila asi o čtvrtinu.

     1. Děkuji za odkaz, určitě prostuduji, abych Vám buď dal za pravdu, případně něco vyvrátil. Radši nebudu komentovat to, že jsem to z Vás musel skoro páčit.

      Určitě, každý by si to měl zkusit sám. Upřímně, jsem do Amway vstoupil s vidinou peněz. Dnes tam nejsem ani tak kvůli tomu jako spíš kvůli tomu, že jsem si tam našel přátele, se kterými mohu něco podniknout i mimo Amway, a zároveň to je pro mě takový způsob odreagování se. Firmě věřím a zatím se nenašel důvod, proč ji přestat věřit.

      Mimochodem, doporučil bych provozovateli webu buď změnit jméno stránky nebo se začít zabývat sektami obecně a ne jen Amway, ale to je tak mimo, klidně mi na to zanechte názor, děkuji.

     2. Ahoj Tomáši,

      co jste z koho páčil? Pokud neumíte používat google a klíčová slova, jako třeba Amway podvod, nebo Amway pyramida, Amway pyramidové schéma, tak to mě mrzí. Mohl jste si to najít dávno sám.

      Amwayáci tvrdí, že kritici Amway jsou nějací náboženští fanatici. Tak si schválně zkuste zadat do Googlu slova Amway a Procter Gamble. Amwayáci v 90. letech v americe šířili náboženskou propagandu o tom, že zisky firmy Procter Gamble jdou nějaké náboženské organizaci, která uctívá satana. A také že logo Procter a Gamble je vyobrazení satana.

      To si ale v Procter a Gamble nenechali líbit a nakonec z Amwyáků vysoudili skoro 20 milionů dolarů. Kdo je tady potom ten náboženský fanatik?

      Když jsem svoje působení v Amway před pár lety ukončil, taky jsem do Procter a Gamble psal. Sám víte, že se do této firmy na různých akcích šije ze všech stran, kdy většinou nějaký vyučený soustružník káže o tom, že jar je tekutá rakovina a podobné nesmysly.

      A víte co odepsali? Že je to vlastně nezajímá a nic s tím dělat nebudou. Prý kdyby to byl nějaký velký konkurent a udělal nějakou útočnou reklamu, tak by asi něco podnikli, ale prý nemají potřebu nic podnikat proti firmě, která za skoro 30 let na trhu má tržní podíl v řádech nižších desetin jednoho procenta. Prý by těm zoufalcům akorát dělali reklamu zdarma.

     1. Super, děkuji.
      Musím říct, že občas z někoho vydundat něco, co aspoň trošku potvrdí jeho tvrzení, je masakr.

      Rychle jsem si to přečetl a nějak mi fakt toho, že se vydělává i na pomůckách, nezkazil moje vidění tohoto bussinessu, pokud to tak tady vůbec mohu nazývat. Nicméně, na tohle ať si udělá každý názor sám. Co člověk, to názor, přesně tak by to mělo být. Nicméně děkuji, za odkaz. Přečtu si to, až budu u počítače.

   2. Mimochodem, Robert Kyiosaki reálně MLM nedělá, ale v knize Bussiness pro 21. století o MLM mluví a nedávno jsem viděl dokument, ve kterém pan Kyiosaki MLM jen chválil. Samozřejmě, nevím, jestli se v jeho očích něco nezměnilo. Pokud ano, budu rád, když mi pošlete odkazy na aktuální článek nebo video, kde otevřeně říká, že na MLM změnil svůj názor.

    1. Tomáši, a není ti to divné, že ten byznys chválí někdo, kdo ho tedy nedělá? Kyiosaki dělal Amway chvíli, ale neuspěl.

     To je jako kdyby svářeč vychvaloval do nebe práci policajta.

     A tady jsou ty zkušenosti:

     http://amwey-business.cz/me-neblahe-zkusenosti-s-amway-video/

     nebo tady:

     https://www.youtube.com/watch?v=jHJHRMcNVxQ&t=3040s

     Divím se, že jsi ještě na živu Tomáši. Mě třeba stačí, když mi někdo řekne, že nemám jít na červenou na přechod, protože mě zabije auto, nemusím to zkoušet sám, ty evidentně ano 🙂

     Amway už dlouho nemá obraty 12 mld, ale už jen 8,8 aktuálně. Během posledních 4 let se ta firma zmenšila asi o čtvrtinu. Asi je to byznys až pro 22. století… 🙂 🙂 🙂

     Svůj osobní příběh vám rád sdělím, poté, co adminovi pošlete svá daňová přiznání s vašimi zajisté obrovskými příjmy z Amwaye… 🙂

   1. Já už jsem poznal Mariane. Když se podíváte o kolik za posledních 20 let vyrostl třeba Amazon a srovnat to s Amway. Zatímco akcie Amazonu se za tu dobu zhodnotily 250krát a Bezos je nejbohatší muž na planetě, Amway je prakticky pořád stejně velká firma i po těch 20 letech. Z toho je jasně na první pohled vidět, co je minulost a co je budoucnost.

    1. Děkuji za odpověď, popravdě jsem se překlikl, ta odpověď měla být pro Tomáše…
     Popravdě řečeno mne připadá že za posledních 20 let Amway co se týče počtu uživatelů nerozrůstá. Spíš to jde směrem dolů. Tehdy z 9 produkty dokázali udělat krásné obraty. Možná s těmi nejlepšími co Amway nabízí. Dnes nabízí tisíce produktů a služeb a obraty jdou dolů. Proč???

     Můj názor je takový že nabízí těžce prodejné, spíše neprodejné komerční šunty…

     1. Firma Amway má dnes celosvětově obraty něco kolem 12 miliard USD, nevím, kolik měla před 25 lety, když přišla do ČR, takže proti tomuto nemám, co říct, já jsem v té době ještě tahal kačera a otevřeně to přiznám.

      Snad bych jen řekl, že hodně chodím na stránky s negativní kritikou vůči Amway a jste asi první člověk, jehož článek byl alespoň smysluplný bez afektu. Nemám rád komentáře typu: „Pryč s Amway, fuj, je to pyramida, hnusná pyramida a sekta. Zničit!“ ale reálně žádné pořádné názory a doklady o jejich pravdivosti.

      Jak říkám, nemám problém bavit se s lidmi, kteří mají úplně jiné názory než já, je to přirozené, ale musí své názory nějak podložit, nebo alespoň používat slova, která značí to, že komentář je založen jen na subjektivním pocitu.

      Ještě že existují lidé, kteří jsou schopni řešit věci bez afektu.

Napsat komentář