George Bush na semináři Amway v Japonsku

Celé roky se Amwayáci snaží všem namluvit, že všechny známé osobnosti propagují Amway byznys jen zdarma, že z motivačních seminářů Amway nemá nikdo žádný zisk (ani motivační organizace, Diamanti), že všechny ty lidi tam vystupují zadarmo (Dexter Yager, Rick Setzer, Roman Hassman…), že z prodeje motivačních pomůcek (CD, knihy…) nemá nikdo žádný zisk… Stejně tak Amwayáci tvrdí, že někdy před 20 lety vystoupil George Bush na semináři Amway v Japonsku zdarma. Už vidím, jak by si Bush zakoupil letenku a letěl letadlem do tisíce kilometrů vzdáleného Japonska (aby vystoupil na semináři Amway). Prostě jen tak zadarmo a ve svém volném čase. Je to jako kdyby někdo tvrdil, že Naďa Urbáková v minulosti zdarma propagovala kosmodisk.

Mimochodem, George Bush se hlásí ke Svobodnému zednářství (okultní organizace), stejně jako majitelé Amwaye!

Video: George Bush na semináři Amway v Japonsku
Nahlásit nefunkční video

12 komentářů u „George Bush na semináři Amway v Japonsku“

 1. V Amway přebývají lidé s problémovým sebevědomým. Amway sem dělal asi rok a nevydělal jsem si nic, spíš prodělal. Ani velmi aktivní jedinci nevydělávají žádné peníze. Lidi prostě nechtějí kupovat předražené výrobky za 5000,- měsíčně jak vám všude „doporučují“ (semináře ap.). Říkají jak odběr zboží není povinný, ale nadruhou stranu vás do toho pořád nutí.

 2. Amwayák čmáral na tabuli pyramidu jak šílený, dostal se na výdělek 120 000 za měsíc 🙂 Je mi jasný, že je to jenom nereálná teorie. Plácal něco o zubní pastě za dvě stovky, jak tím nákupem vydělám a jak je levná. Okmažitě jsem si myslela něco o bláznech. Vypakovala sem ho. Je to něco jako „šmejdi“ – prodejci předražených hrnců atd.

  1. Na Amway sa NEDÁ PREROBIŤ – už to prosím pochopte. Celý príncíp Amway spočíva v tom, že si budete kupovať bežné veci ako drogéria či kozmetika z nášho eshopu a môžete ich ešte predať a zarobiť si na MO marži – prvý znak toho že sa nedá prerobiť, naopak, môžete okamžite začať zarábať na marži (jáááj vlastne, zabudol som… vy ste hnilí a nikdy ste nepredali ani plechovku XSu 😀 ) – alebo poskytnete prístup na eshop niekomu inému, tým pádom zväčšíte firme obrat a ona vám poskytne zaslúženú províziu.

   Každý z vás sieťový marketing robí, či sa vám to páči alebo nie. Odporučili ste niekomu nejaký film alebo reštauraciu? Priviedli ste danej firme zakaznika, oni mali väčší obrat a vy ste mali hovno s prepáčením 😀 🙂 My ľudí učíme ako odporúčať kvalitné produkty ktore aj tak každý kupuje, aby z toho mali či už maloobchodný zisk, prípadne menší alebo väčší pasívny príjem (200-600€ mesačne), prípadne príjem, vdaka ktoremu nemusia chodit do práce (1500 – 2500€)

   Ale hej, radšej než si priznať že som neschopný lúzer, ktorý nechce nič so svojim životom spraviť, tak je lepšie písať tu kraviny že Amway patrí do New Age a podobné bludy… Amway práveže privádza k Bohu viac ľudí než akákoľvek mne známa firma, dokonca to robí lepším spôsobom ako samotná cirkev, ktorá je pre mňa najväčšia mafia.

   Prevezmite za svoju neschopnosť zodpovednosť a nehľadajte vinu v Amway a v konšpiračných teoriach pritiahnutých za vlasy 🙂

 3. Tak důležitý je si uvědomit, že majitelé Amwaye budou nejspíše jeho kámoši. On tam mohl mluvit zadarmo, ale samozřejmě určitě vědět, že mu to zvýší popularitu apod. Navíc tyhle lidi jsou v různých skupinách, kde se praktikuje manipulace. Viz. Monarch Mind Control. Takže to, že se seminářích manipuluje s lidmi, jim určitě nevadí.

  1. Jak jsem se mohl dočíst, tak spoluzakladatel Amway Rich DeVos je svobodný zednář. Nejvyšší často uctívají Satana. V angličtině je článek Amway and Masonic Lodge (Amway a zednářská lože). Doporučuji přečíst.

   Proto se nedivme, že slavní lidé kamarádům propagují jejich byznys…

 4. George Bush si nezakupil ziadnu letenku do Japonska ak si trosku zistite dovody preco bol v Japonsku tak sa dostanete k informacii ze George Bush bol na pracovnom stretnuti v Japonsku co prezidenti robia. Prezident sa iba na chvilu zastavil podakovat Amway ze siria slobodne podnikanie vo svete a nikto iny to nerobi viac ako firma. Lidri v Amway osobne uz po generacie radia Americkym prezidentom ako to byva zvykom.

  1. Dave: Těch vystoupení George Bushe staršího pro Amway bylo dokonce několik. Proč? Protože De Vosové a Van Andelové jsou ultrakonzervativní protestanti původem z Holandska (podporují např. i boj proti homosexuálům), kteří při každých volbách podporují republikány a posílají jim miliony dolarů. Navíc někdy v roce 1993 dostal George Bush starší za jedno vystoupení pro Amway 100 000 dolarů, což v té době byla zdaleka nejvyšší vyplacená částka za vystoupení bývalého prezidenta. Pokud mi nevěříte, zadejte do googlu: George Bush Amway 100000 Přesvědčte se sám, ať pak na internetu nešíříte zbytečně nesmysly, kterým by třeba jiný nedovzdělaný trouba taky mohl uvěřit.

 5. George Bushe a Richard DeVos jsou zednáři, dokonce zednáři 33. stupně!!! Zednáři = satanisté! Od takových lidí ruce pryč!

Napsat komentář