Amway business Rotating Header Image

Seminář Amway

Seminář Amway na videu. Upřímně řečeno, těch lidí je mi líto 🙁

41 komentářů

 1. Širhanz napsal:

  Fanatici!

  1. Aleš Petr napsal:

   přesně tak! Sparta! Slavie! Bohemka! Barcelona! Real! no jo, 40000 fandících převážně zaměstnanců volajících na 22 zaměstnanců. Hmm… co dál by tu bylo?

  2. Andrej napsal:

   Zhruba 1% distributoru v AMWAY vydeláva zbytek ztráci z 25000 distributeru vydeláva slušné peníze 200 lidi

 2. Petr napsal:

  S Amway mám ty nejhorší zkušenosti. Podle mého názoru je to druh sekty (ty šílené semináře!). Těží jen z lidského cynismu a hyenismu a takových co jsou ochotni prodat vlastní rodinu nebo přátele, je hodně. Bláznů, kteří si koupí předražené věci je také jistě dost (podívejme se jenom na Šmejdy). Pořád mi bylo tvrzeno, že není potřeba nikoho obtěžovat, vydělávat se prý dá samospotřebou. To je největší lež! Neznám nikoho, kdo v tom podniká v pravém slova smyslu. Snad kromě Romana Hassmanna.

  1. Dalibor Nenál napsal:

   Samospotřebou se v Amway vydělávat nedá. To byste se Petře dozvěděl na jakémkoli open meetingu. Nejen, že to vyplývá z marketingového plánu (a stejně tak z aplikace SSD) ale mnozí přednášející na Open Meetincích na tuto skutečnost i během prezentací poukazují. Z toho usuzuji že Vaše osobní zkušenost není bohužel nijak bohatá, protože z open meetinku by inteligentní člověk jako jste Vy jistě pochopil, že bez skládání sil jste jen zákazník a přeprodejce. 🙂

   Dále. Odměny zpravidla chodí pravidelně již třeba od 9% úrovně (ačkoli třeba v řádu pouhých pár set korun) a i kdybychom jako podnikající prali každého, kdo si v Amway vydělává 10tis./měs a více, tak je to prakticky každý od úrovně 15% a 10tis. Bych už doopravdy počítal jako příjem z podnikání. Někde na stránkách Amway se dají dohledat úrovně kdo kde čeho dosáhl, pokud na to narazíte, můžete se přesvědšit o tom, že Amway podnikatelů je doopravdy veliká spousta. 🙂

   Přeji pěkný den. 🙂

 3. Dana napsal:

  Když vidím moji mamku, jak denně chodí po lidech a vnucuje jim Amway a jejich výrobky, tak si myslím, že Amway je cesta do pekel 🙂

  1. Karel napsal:

   máš pravdu. já zase chodím každý den do zaměstnání a lidem taky vnucuju produkty a služby „naší“ firmy. Která mě může kdykoliv vyhodit a já odejdu s ničím. Teda se zkušeností zaměstnance. Televizní reklama mi každý den vnucuje věci. A to jsem porovnával cenu a kvalitu.

 4. Miloš napsal:

  Ty vado, to video je psycho!

 5. guly napsal:

  Mám registraci a čím dál víc si musím myslet, že se jedná o sektu. Ty šílený tleskačky na seminářích…

  1. Petr napsal:

   Jo, jdu zitra na fotbal, na ligu. Jděte taky. Uvidíme společně plno sektařů, jak tleskají. A pak večer je ještě extraliga hokeje. Další sbírka tleskačů. Kurňa, a cena těch vstupenek. Jsem pro, aby hokej byl zdarma! Jsem pro, aby kino bylo zdarma! Jsem pro, aby divadelní představení byla zdarma a na konci se netleskalo!

   1. Tom napsal:

    Přesně tak Petře … je až s podivem jak lidi odsuzují síťový marketing ale nedochází jim, že na tomto síťovém marketingu funguje veškerý obchod na světě, vaše banky, úvěry, pojistky, veškeré obchodní řetězce … , prostě úplně všechno čeho využíváme.

    Opravdu kvalitní výrobky se doporučují, ty nepotřebují klamavou reklamu.

    1. admin napsal:

     Síťový marketing je přímý prodej zboží, úvěrů, pojistek… Ano, v tom máte pravdu. Proč se ale tak neděje v amwayi? Distributoři tam snad prodávají zboží přímým prodejem? Z 99% se tak neděje! V amwayi jde hlavně o samospotřebu a nahánění nových oveček, kteří budou dělat to samé. Proto nelze amway označit za obchod, podnikání, síťový marketing. Amway je pyramidová hra založená na produktu, více zde http://amwey-business.cz/antipyramidovy-test-a-amway/

     1. roman napsal:

      A proč je podle vás Amway pyramida? Co je potom klasické zaměstnaní? Dělník má nad sebou předáka nad ním je mistr nad mistrem je vrchní mistr nad nim zástupce ředitele nad ním ředitel nad ním majitel. A už nemluvím o armádě klasická pyramida. Zaměstnavatel vás vymačká jako citron a pak vás vyhodí! Račí si budu kupovat výrobky Amway. Protože výrobky jsou kvalitní a jsou za přijatelnou cenu. Oproti jiným výrobcům neničí životní prostředí!

  2. roman napsal:

   Když někdo tleská povzbuzuje, je automaticky v nějaké sektě! Tak při Naganu 1998 byla skoro celá republika v nějaké sektě. To je asi tím, že vám nikdo už dlouho nezatleskal. Opravdu vás lituji.

   1. kindl napsal:

    Srovnávat olympijské hry s nejlepším podnikám na světě je nesmysl, ne snad?

    1. roman napsal:

     Takže jste pochopil že Amway není sektou!!!!

 6. B.K. napsal:

  No teda Amway! Co to jako je?????

 7. admin napsal:

  B.K.:

  Sektáři.

 8. Amway fakt ne napsal:

  Ahoj. O víkendu jsem se zůčastnil prezentace Amway. Kamarád mi před nedávnem sdělil, že má výhodný produkt na vydělávání přes internet. Jelikož jsem ve svém životě něco málo zažil a obdobných prezentací už něco prošel, souhlasil jsem s účastí (spíš se zvědavosti). Už na začátku mi bylo divné, jak se každá osoba s každým vítá a hned si chce tykat atd., ale to mně ještě nedošlo oč se jedná. Celá prezentace byla velmi manipulativní. Zajímavé je, že za celou dobu prezentace nepadlo ani jednou slovo Amway. Po prezentaci přišla další nechutná manipulace. Amwayák řikal, jak do 2 let budu mít vlastní dům a budu mít pohodový život bez práce (pasivní příjem). Potom začal vykládat, že už nebudu muset chodit nakupovat do obchodu a všechno si nakoupím přes internet. Amwayáci hledají blbce, kteří budou nakupovat a zatáhnou do tohoto systému všechny kamarády a ti navrchu si jenom pakujou kapsy penězma a těmto blbcům daj pár peněz (který stejně utratěji v Amway), aby jim zavřeli hubu.

  1. Michal napsal:

   Americký styl byznysu se někomu může zdát divný a vtíravý ale zkuste se na to podívat jinak, zatleskal vám někdo za váš úspěch v práci?dostali jste pochvalu?spíš práci na vrch.Moje osobní zkušenost je velice pozitivní, v práci člověk celý den poslouchá jak je vše na ho… na pííp apod. samá negativa, ale pak přijdete mezi lidi kteří se dokáží spolu bavit slušně dalo by se říct na úrovni a když něco nejde pomáhají si a dokážou ocenit váš úspěch,Co je špatného na tom že vás pozvou na podium a zatleskají vám, jen to že to nejste vy a pokud to neunesete to už je váš problém.Místo toho aby jste dokázali něco udělat aby vás taky ocenili a vydělali jste si peníze tady budete jen nadávat že je to zlo.zlo je minimální mzda a klasický systém zaměstnání kde aby jste si vydělali trochu víc peněz musíte dělat 12 i 16 hodin denně, a to vám přijde v pořádku.

   1. Andy napsal:

    Naprostý souhlas!

    1. Karel napsal:

     souhlas souhlasu.

 9. Tereza napsal:

  K videu. Řvou jak pominutý. Jako kdyby jim ten „milionář“ z pódia házel bankovky.

  Líbí se mi koment Michala: „zlo je minimální mzda a klasický systém zaměstnání“. Chtěla bych vidět co Michal dělá. Když vyloučím zaměstnání, kterého se tak štítí a odsuzuje, tak asi podnikání v Amway 🙂 Vyděláváš v Amwayi aspoň 20 000 měsíčně???

  1. Petr P. napsal:

   tak o co? tak o co? tak o co? Budou zítra taky odpoledne na ligovém fotbalovém zápase řvát jak pominutí? Nebo jste si na to již zvykli a je to „normální“ a „to k tomu patří“? A co pak večer na hokejové lize? Budou taky řvát jak pominutí? Škoda že se neřve na těch zaměstnaneckých poradách, neb je to mega nuda a vymývačka zaměstnaneckého mozku.

 10. Jára napsal:

  Video – vymejvačka mozků. Něco podobnýho jsem taky zažil. Takovýhle estrády jsou v Amway normální. Nejhorší na tom je to, že Amwayáci jsou na ně pyšný. Amway má hodně špatnou pověst, dneska už celosvětovou. Je to firma, která je z MLM společností nejhorší, pak je Herbalife. Oboje šílenosti jsem v minulosti vyzkoušel.

  1. Karel napsal:

   zajímavý názor. je-li tu někdo, kdo umí číst čísla a věří číslům. tak se mrkněte na obraty a statistiky. protože ony nejhorší firmy krachují. mají velmi malé příjmy. hmm. a hlavně o nějhorších firmách nevznikají takovéto weby. hmm. ale jinak jsem taky zaměstnancem. chodím do práce a svůj čas namísto rodiny trávím v zaměstnání. a ano, každý může toto odůvodnit, že je to dobře a správně. já si to nemyslím. čus bus

 11. Zbyněk napsal:

  V roce 1993 jsem začínal, nevěděl jsem o tom nic. četl jsem knihy, poslouchal lídry co mám dělat a jak, výsledek po 23rocích je že jsem spokojený v manželství, vybudoval jsem malou autobusovou dopravu /dnes bez dluhů/ děkuji že bylo v knihách psáno nevzdávej se, nevzdávej se, vytrvej jdi za svým úspěchem.
  měj sny za kterýma půjdeš, vylep na ledničku svůj sen,
  miluj každý den kdy můžeš říct:
  nepromarnil jsem včerejší den u piva v hospodě a nadáváním na politiky.
  Mám dnes 66roků a mým snem dnes je postavit dům podle mého, myslíš že to dokážu ? ? jistě je to můj sen a nikdo to nemůže ovlivnit jenom já sám,
  když budu říkat to nemůžu dokázat vždyť jsem starý.
  ne jenom lenivý
  každý dokáže mít sny,
  nemusí být AMWEYak nebo chodit na semináře.
  začni u sebe a hned jak to přečteš.
  co uděláš pro sebe a tvoji rodinu ??
  zdravím všechny co jim pomohlo pár řádků starého pána, který se cítí na 40cátníka. je to jenom v tobě kde začneš,
  nemám vymytý mozek to jenom za pár roků podnikání jsem se naučil poctivě pracovat a dosáhnout cíle !!
  v y t r v e j, v y t r v e j,
  nevzdávej se, nevzdávej se,
  sen se splní záleží jak budeš moc toužit po jeho splnění.
  přeji všem hodně úspěchů v životě

  1. Albert napsal:

   souhlasím. všechno funguje. a dík za Vás. a dík za tyto stránky. ukazují, že obchod je velký, když je potřeba, aby vznikali tyto stránky. 🙂

  2. Dalibor Nenál napsal:

   Lee, Zbyněk poukazoval na to, že úspěchy ve svém podnikání a v rodině a osobním životě dosahuje právě díky onomu ,,vymývání mozků“… Číst knihy, poslouchat lýdry… to je to co nás v Amway učí. A to že se na seminářích tleská nás učí praxí, jak přát úspěch druhým a nebýt sebestřednými protože se potleskem oslavuje cizí úspěch. A když jste na druhé straně a jste ten komu je tleskáno, tak Vás to zase v praxi učí sklízet ovoce za výsledky a přesto nespychnout. 🙂

 12. Miroslav napsal:

  Co víc napsat, než, že to je krásne a od človeka, ktorý si tým všetkým prešiel a vie, že to nie sú len kecy 🙂

 13. Karel napsal:

  to by mě zajmalo, jak ze mě mohl mít někdo peníze, dkyž jsem na účtu měl 135 Kč? Udělal jsem dobrovolně to, že jsem si vzal výrobky, vyzkoušel a řekl o nich v rodině, oni je vyzkoušeli, líbili se a koupili si je. Mám první zákazníky.
  Jo, a stačí obyčejná kniha z knihovny o psychologii mozku. Ono totiž to čtení napsaných věcí jaksi hergoš sakriš funguje. Škoda no. Funguje.

 14. Zbyněk napsal:

  Dobrý den,
  věřím , že všechno co kdo kritizuje může prokázat,
  podnikání je běh na dlouhou trať,
  stanov si pro sebe dostupné cíle, krátkodobé.
  Velké sny dej na ledničku a udělej, každý den malinko pro své sny.
  Měl jsem na ledničce autičko supersportovní,
  Stojí pod okny!!
  Dokázal jsem to, ale ne sám!!

  Podpora musí byt v rodině v manželce, jinak ji musíš vyměnit, když ti bude tvrdit že ty to nedokážeš a jiní jsou lepší a nedošli k žádnému úspěchu.
  Je vše jenom na tobě, jak myslíš zda to dokážeš nebo ne.
  Dům který chceme, podtrhuji chceme postavíme, jsme dva!!
  ve dvou se to lépe táhne, rozdělíte síly !!
  Totéž platí v MLM rozdělí se na počet nakupujících kvalitního zboží.
  Začít jde kdykoliv v každém věku jen musíš ty sám chtít.
  Musíš byt posedlí svým snem, dokážeš to jen ty za tebe nikdo nic neudělá !!

 15. Jane napsal:

  Ahoj všem. Není tomu tak dlouho, potkala jsem známou a slovo dalo slovo a já jsem sama řekla, jé hele, to mne zajímá, máš katalog? S velkou ochotou mi jej zapůjčila. Po týdnu ke mne přijela a začalo to… . Tohle je prostě úžasné, tohle je taky úžasné, to si musíš vyzkoušet, ale fakt nic jiného doma nepoužívám. Na otázku – a co tohle, – jo, tak to nevím, to jsem nezkoušela, ale ženský si to chválily. A co tohle? – tak to také nevím, ještě nemám vyzkoušené všechno. Ono to totiž ani vyzkoušet všechno nejde, protože si určitě nebudu pořizovat přípravek na čištění stříbra, pokud jej nenosím, ale ok. Na slovo – ÚŽASNÝ – jsem skočila, ale k vymytí mého mozku rozhodně nedošlo. Netrvalo to dlouho, abych zjistila, co je opravdu úžasné a co ne. A o slově úžasné bych ještě spekulovala a přehodnotila na dobré.
  Další má zkušenost je s firmou Herbalife, kde se opravdu dá mluvit o vymývání mozků. Navíc, jak jsem se sama přesvědčila, zvou si na ty jejich seance, kteří vydělávají desetitisíce, členy rodiny, přátele atp., bohužel.
  U Amway nejsem, ale vím, že pokud není zákazník spokojen s výrobkem, může ho vrátit a dostane veškeré peníze zpět. Takže nechte Amway v klidu, protože tohle opravdu u žádného jiného výrobce neznám.
  A mimochodem, stačí se naučit psychologii prodeje, já vím, že je to hodně těžká disciplína, ale pak se vám nestane, že by vám někdo vymyl mozek, naopak to velice brzy pozná a sám s jeho záměrem přestane

 16. Sergei napsal:

  Žádná sekta to neni, už se s tim smiřte. Problém spočívá v jiném faktu a to je ten, že ty komunisti z Čech se po revoluci nasraly do tý vaší český vlády a už od roku 89 s každým dalším rokem čím dál víc šmelí svoje vlastní lidi, tedy vás Čechy. V tom je ten problém, že lidi kvůli těmhle komoušskejm lichvářum nemají solidní výplaty a co víc tenhle rádoby ??stát?? se ještě víc a víc zadlužuje, protože ty svině potřebujou více perlí. Takže chyba není v Amway, nebo ve vyšších cenách produktů Amway, chyba je ve vás samotných ČEŠI, ŽE SI NECHÁTE SRÁT NA HLAVU A NEJDETE BOJOVAT VŠICHNI ZA SPOLEČNOU VĚC A TOU JE OPRAVDOVÁ DEMOKRACIE, NIKOLIV FIKTIVNÍ OKU LAHODÍCÍ. Zamyslete se nad tim Češi. Tento text není útok proti komunismu jako takovému, protože zkutečný komunismu (jeho ideje) nemají s tím českým tatřka nic společného, maximálně shodu názvu. Toď vše Češi, nechte si srát dál na hlavu a potom si někde tiše v koutě stěžujte, tak jak to umíte. Čus bus.

 17. Sergei napsal:

  Tak dobře, teď asertivně, v předešlém názoru jsem se nechal ovlivnit emocemi, což zkutečně vyspělý jednice nedělá, ale vzhledem k tomu, že já na svojí vyspělosti teprve pracuji, tak se mi to moc nedaří. Takže omlouvám se lidem, kterých by se dotklo až přehnané nazývání národnosti. Nemyslím si, že všichni lidé v Čechách jsou špatní a stejně tomuto je i jinde ve světě. Mnoho je těch, kteří špatní ale jsou a bohužel mnoho takových je tady v České republice, to však zkutečně neznamená, že všichni Češi jsou špatní. Teď k věci, co je špatně? Špatně je bezesporu NESOUDRUŽNOST LIDÍ V NÁZORECH, neustálé vzájemné se urážení mezi sebou a pření se o to kdo má zkutečnou pravdu. Pravda je však jedna a neměnná. Lidé by se měli opravdu zamyslet jakou vlastně oni sami hrají ve společnosti roli, tedy co oni samotní mohou vykonat pro to aby se chyby ve společnosti napravili. Hlavní chybou je přemrštěný kapitalismus, já osobně nic proti základní myšlence kapitalismu nemám. Každý má právo vlastnit majetek to bez ohledu na jeho výši. Problém nastává tehdy, když tento nadměrný majetek někdo získá nepoctivou cestou. Tedy takový boháč se přiživuje na chudobě ostatních a to je špatně, kvůli lidské chamtivosti mnohých boháčů má většina chudých lidí málo peněz, mluvím především o poctivě pracujících lidech, nikoliv o jedincích, kteří jsou záměrně na podpoře. To je fakt. Dále to, že se lidé pod záštitou půjček zadlužují a nemají potom kolikrát ani na splátky a to v mnohých případech končí soudní exekucí a někdy i sebevraždou. Stát s tímto nic nedělá, nechává svoje vlastní lidi v tyranii extrémního kapitalismu. Potom není divu, že lidé ve společnosti mají zahořklou náladu i názory a že se mnohdy bojí začít podnikat, nebo dokonce chtít být úspěšnou osobností, či člověkem chcete-li. A ti jež se odváží vystoupit z davu zahořklosti jsou rázem špatní, jsou to ti kteří nemyslí racionálně, jenom proto, že mají svůj sen. A ano bylo by to oprávněné rozhořčení, pokud by daní jedinci měli sny, které by měly charakter špatných úmyslů vůči ostatním lidem. Většina lidí však má dobré úmysly, chtějí být úspěšnými aby mohli pomáhat ostatním, nejde jim pouze o osobní obohacení. Tito lidé by neměli být souzeni,ale naopak podporováni a zde právě chybí jednota jako taková. Proto jsou lidé většinou znechuceni, rozhořčeni a rozlícení. Ale agresi nesměřují vůči těm jež nesou břímě viny, ale mezi sebou samotnými. Jak se říká všeho by mělo být s mírou, není normální že je mnoho abnormálně zámožných lidí, jež získalo své peníze za službu, která upřednostňuje pouze určité skupiny osob, nikoliv celku. Například přemrštěně bohatí sportovci, či zpěváci, jež nedělají službu pro všechny, ne každý totiž sleduje sport a ne každému je sportovní utkání přístupné. Tudíž ne všem sportovní události pomáhají žít kvalitnější život. U Amway je to jiné, mně osobně pomohlo poznat výrobky a životní myšlenku lepšího světa, kde lidé mají větší úctu k sobě samotným, ke přírodě a kde mají vůli pomáhat ostatním. Sportovní utkání nebo agresivní rappeři však nepomáhají lidem kolem sebe, jde pouze o obohacení konkrétních osob. Tedy není to nic proti sportu jako takovému, naopak sport je dobrá činnost, stejně tak hudba je dobrá záliba a i mnohým pomáhá, především starým lidem zlepšuje náladu v návaznosti na pozitivní vzpomínky, avšak jakmile se z toho začne dělat obchod, tak je to špatně. Ano Amway je taky byznys, není to však jenom byznys o číslech, ale především o lidech a o tom co se pomocí tohoto obchodu může ve světě napravit k lepšímu. Alespoň takto to tedy vnímám já, samozřejmě svůj názor nikomu nevnucuji, apeluji však na mnohé, aby se nad tímto textem trochu zamysleli. S pozdravem neznámý autor.

 18. Fred napsal:

  To video hovoří za vše.

 19. Olik napsal:

  To nechápu, jak dneska může v Amway někdo věřit. Na tom vydělávají jen ty, co jsou na vrcholu pyramidy.

  1. Jožo napsal:

   Vitaj v zamestnani 😀 😀 😀

  2. Kolik napsal:

   Troubo, dnes je Pondeli – byl ses poklonit svemu faraonovi? A kdy utiras zadek, zitra? :-DDDD

   1. Tolik napsal:

    Ahoj pitomče, Amwayák se přes týden sklání v práci, aby měl dost peněz na to, aby se mohl klanět i o víkendu někomu, kdo toho nesmyslu přišel dřív, než on sám. Šup do práce Kolíku, ať si vyděláš na čističku vody a na hrnce…:-)

    Vzhledem k cenám to bude chtít asi nějaké noční a přesčasy.

 20. ADMIN napsal:

  Admine, je mi lito Tebe! ;)) az Ti do firmy prijede TVUJ Faraon a rekne sebevetsi kundovinu – co budes delat? Povim Ti to – budes delat lachtana ploutvema, aby Ti hodil rybu. Pokud ne, jsi 1. na seznamu. Tidle lide to delaji dobrovolne a vedi moc dobre proc to delaji. Mas nejaky osobni hejt, ale to je TVUJ problem, nikoli nas 😉
  ‚Peace‘ :_D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *