Amway semináře = fanatismus, šílenství!

Amway semináře pořádají motivační organizace distributorů Amway (Network 21, Setzer, Yager Group…). Tyto semináře mají znaky psychologické manipulace a sektářství. Obdivují se zde vůdci motivačních organizací (např. Dexter Yager) a ostatní vysoce postavení distributoři (např. Roman Hassmann). Sám Hassmann říká (přednáší), že na seminářích Amway zúčastnění křičí, jásají, hopsají, je tam doslova šílenství. Hassmann také potvrzuje, že na seminářích Amway je davové šílenství a bezmezný fanatismus, a že vstupenky na seminář stojí dost peněz. Hassmann přednáší, že lidi jsou z prvního semináře Amway doslova vyděšení, stejně jako byl on na jeho prvním semináři. Chce snad někdo tvrdit, že pan Hassmann lže? Pusťte si video a hned na začátku uslyšíte pana Hassmanna jak říká, že na seminářích Amway v České republice lidé křičí a je tam rachot…

Víte, že seminář Amway má přednost před rodinnýma oslava, svatbama apod.? Je to neuvěřitelné, ale je to tak! Důkazy – video zde.

Opravdu chcete dělat Amway?

30 komentářů u „Amway semináře = fanatismus, šílenství!“

  1. Dámy a pánové, také vám tato diskuze připadá nějaká divná? Sám jsem se stal distributorem Amway. Poprvé v letech 1995 až 1998. Dobrovolně jsem toho pak nechal, bez problémů. Ale to, co jsem se tehdy za spolupráce ze systémem Dextera Yagra naučil, mi pomohlo rozjet vlastní podnikání. Po více letech jsem se dozvěděl díky mým dětem, že Amway je již na internetu s mnohem zajímavější nabídkou zboží a služeb. Tak jsem v tom znovu a opět u Dextera. Uvítal jsem, že nyní již semináře nemají prvky převzaté ze zámoří jako tomu bylo na začátku. Mám nějakou skupinu, která vlastní spotřebou Amway výrobků vytváří obrat, takže každá pětitisícovka navíc z tohoto podnikání je dobrá. Čím je jich více, tím lépe. S výrobky Amway je celá rodina spokojená, já jsem přímo nadšený z Body Key, protože díky tomu jsem během cca 4 měsíců sundal 15 kg ze své postavy bez hladovění a drastických diet a i bez únavy z nedostatku energie. A ani pivko po obědě občas nevadilo. A to mi do 60 moc nechybí.
   Díky nabídce partnerských obchodů k Amway mám neomezené volání do 500 Kč a k tomu slušnou nálož internetu. A za to že doma svítím a topím také dostávám od Amway odměnu. No není to paráda? Kdybyste věděli o lepší nabídce, klidně bych se nechal zmanipulovat jinam. Ale ono nic lepšího zatím není… Marek

 1. I já se přidávám, bomba video. Nejspíš se do toho zase pustím, přeci jenom dostat se na pódium například za Platinové ohodnocení je nezapomenutelný zážitek. A ty peníze k tomu!

 2. No to je fanatizmus a šílenství, mohu potvrdit (byl jsem na 2 seminářích). Donucování nákupu lístků klasika.

  ACZ a ty peníze k tomu, co skásne pořadatel Amway Guru z prodeje školicích pomůcek a ze seminářů. To je teprv terno. Kam se hrabou odměny od Amway za nějakého platinum nebo smaragda nebo diamanta. Prodej školicch pomůcek vynese podstatně víc.

  1. Dobrý den, vše je dobrovolné a je tam 100% záruka na vrácení peněz, tak jake donucování?? 🙂

 3. Aha, uz mi to doslo, majitel stranek zaznamenal pokles sledovanosti a tak rozjel obvyklou provokativni vymyslenou kampan.

  Tak pa.

  1. Zdravim vsechny 😉 pripojuju se – amway je super! Za celej zivot utratime velkou hromadu penez za nezbytny vydaje – tak proc si za to nenechat zaplatit? Na seminarich knizky levnejsi nez v obchode a listky na tyhle akce levnejsi nez na koncert 🙂 To vzdelani je nedocenitelny a to to vubec nechci srovnavat s tim kolik stoji pomucky do normalni skoly + skolny – coz vam v zadnym pripade nezaruci ,,dobrou praci“. Kazdopadne to ze do toho nekdo pujde a nekdo ne je v poradku – porsche je taky dobry auto, ale to neznamena ze v nem budou jezdit vsichni :). Krasnej den vsem. Martin

 4. Má velmi příjemný hlas. Lehce dokáže přesvědčit druhé lidi, že to s nimi myslí dobře apod., ale bacha na to, dopadnete špatně.

  Za nás jsme tam taky tleskali, smáli se s ním a bohužel tam akorát rvali peníze… nevydělávali jsme. Někdo dostal max. pár tisíc na účet, ale musel ty peníze vrátit (AR ucet – nakoupil zboží).

  A teď když si představím, že tam sedí lidi, co mají zničené životy díky těm jejich radám, tak je to smutný. Ten člověk pak žije v klamu a myslí si, že se má fajn, že Amway je to nejlepší, co ho mohlo potkat a to i ten jejich „vzdělávací“ systém. Mají vymyté mozky – žijí v iluzích a myslí si, že je to pro jejich dobro.

  2Kor.11:14 „A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla;“

  Spoustu lidí nedokáže rozpoznat zlo. Myslí si, že zlo vystupuje jako zlo, ale tak to není. Zlo vystupuje také jako dobro. Tváří se tak, že ty jejich žvásty někomu pomohou, dobře se to poslouchá, tleskání, dobrá nálada…ale konec bývá trpký – rozvody, ztráta dosavadních hodnot (i když někdy to nemusí být na škodu změnit priority), pokud tam není Amway, dluhy,exekuce, ztráta kamarádů apod.

  V Amway jste dělníci..makáte na ty na hoře…a oni Vám dávají rady za tisíce „nevzdejte se, kupujte výrobky, protože je to Váš byznys…chcete tady být bohatí? Kupujte je. Napodobujte úspěšné lidi (diamanty). Budete bohatí, věřte tomu. Vytahují verše z Bible, že každý kdo uvěří, tak dostane apod. (Earl Nightingale – Tajemství úspěchu prodává Setzer.cz (Hassmann))“

  Pracují tak, že Vás vábí na úspěch, mažou Vám med kolem pusy (Vezete domů diamanty, tak pozor na to.. hlásal jednou Hassmann) a takhle pořád dokola až jim na to člověk skočí a veze se. Začne vyznávat lži, které se tam učí. Začne brát pravdy o Amway jako zlo, které není dobré tolerovat. Musí se proti nim bojovat.

  A oni mu mažou pořád med kolem pusy, že neúspěšný člověk se vzdává…a příběhy o tom, co by se stalo, kdyby se někdo vzdal apod. Řeči o tvrdé práci, makání…s cílem z Vás udělat akorát tak otroky.

  Není nic špatného ty principy dát do života, ale v Amway Vás to zotročí. Bohužel jen málo je těch, co si vše ověřují, přemýšlí u toho. Pak to tak dopadá…

  Ono lhát druhým lidem tak, jak lže Hassmann, tak to je vždycky tak, že ten člověk lže sám sobě. Sebe obelhává. On je obelhaný a podle mě v některých případech ani neví, co dělá. Manipulátoři si myslí, že ostatní jsou …., ale nedochází jim, že oni sami ještě v jetší špíně než ti, kterým lžou, manipulují s nimi apod.

  Roman Hassmann má obdiv jenom díky tomu, že ty lidi vede a vymývá k tomu, aby měli úctu k bohatým lidem a obdivovali je za to, co dosáhli v Amwayi apod. Kdyby tohle nedělal, tak ho nikdo neuznává, netleská mu tam. Kdyby přestal vymývat ty lidi, tak ho berou jako normálního člověka, lháře, co maže med lidem kolem huby, ale protože je to dobře promyšlený systém, tak pouze pár lidí to prokoukne. Lidé netuší, že před nimi je manipulátor, který lže jak když tiskne za účelem vlastního profitu…

  Hassmann také neví, jakou cenu zaplatil za to, že se připojil k Awmay a nechal si vymýt mozek a začal praktikovat a učit lidi magii. Pokud někdy z toho procitne, tak toho bude litovat. Znám to a jsem rád, že všichni, co byli ode mě v mé skupině skončili, jediný já jsem to schytal z nich nejvíc. Oni přišli o peníze, ale já o svobodu. Svobodu volně přemýšlet, uvažovat.

  Postupně jsem se začal vymezovat k určitým názorům, dogmatům a hltat ty nesmysly (Podvědomí, Zákon přitažlivosti apod.) až nakonec to dopadlo tak, že jsem sám měl problém přemýšlet a to i když jsem chtěl – měl jsem kontrolovanou mysl. Já tohle nikdy nechtěl….já jen dělal to, co bylo doporučený…až postupně..zpětně jsem zjistil, jak se věcí mají u Hassmanna a dalších, co žijí v té okultní špíně a mají zotročenou vlastní mysl. Samozřejmě Vám řeknou, že jsou svobodní. Že uvažují svobodně..mají svou mysl nastavenou na velké věci..cíle..

  Ty esoterní nauky zotročují lidem myšlení. Stávají se z nich roboti. Proto Hassmann má CD Podvědomí, kde radí lidem si naprogramovat své podvědomí, odkazuje na Dr Murphy (Moc podvědomí – autor vytrhává verše z Bible a mluví o tom, že máte skryté síly v sobě). Postupně se Vám může začít dařit…plnit si přání…ale konec může být trpký.

  Amway není o svobodě podnikání, Amway je o zotročení lidí do okultních nauk!

 5. Mrkněte na odkazy, můžete dočíst o tom, kdo stojí za Amway. Rich DeVos (spoluzakladatel, zednář (nejvyšší často uctívají Satana)). To si můžete ověřit od lidí, co tam byli.

  http://www.texemarrs.com/031998/amway.htm
  http://www.despatch.cth.com.au/Misc/famous_2.htm

  Já tomu upřímně věřím, že to tak je u Devose. Je to tak vedený a kdyby Amway byla firma v rukou někoho, kdo by znal Pána, tak by nikdy nedopustil, aby se prostřednictvím sítě vyučovaly okultní nauky a to je i evangelium prosperity.

 6. Svědci Jehovovi – další ze sekt.

  Můžeme se podívat na jejich web a na článek „Jsou svědkové Jehovovi sekta?“

  Cituji: „Zdaleka nejsme nebezpečná sekta. Naše náboženská činnost přináší užitek nám samotným i lidem všeobecně. Díky ní se například mnozí lidé zbavili takových zlozvyků, jako je závislost na drogách nebo alkoholu. Kromě toho po celém světě pořádáme kurzy pro negramotné, kde se tisíce lidí naučily číst a psát. A když někde udeří přírodní katastrofa, okamžitě zorganizujeme humanitární pomoc. Děláme všechno pro to, abychom měli na druhé pozitivní vliv, právě jak svým následovníkům přikázal Ježíš. (Matouš 5:13–16)“

  Nepřipomíná to někomu Amway?

  Charity, dobročinné programy pro děti, vyzdvihování úspěchu pár jedinců

  a TOTALNI IGNORACE

  ztráta vlastní identity, dluhy, žití v iluzích, ztráta kamarádů, rozvody, okultismus.

  Četl jsem rozhovor býv. Jehovisty na ceskybratr.cz

  „Na sektách vidím jako nebezpečné to, že mohou manipulovat s lidmi. Nabízejí mnoho pozlátka a po čase si člověk ani neuvědomí, že ztrácí sebe, svou svobodnou vůli a nezvládne vystoupit z davu ženoucího se určitým směrem. Záleží na cílech každého. Někomu to naopak vyhovuje.“

  Ano, tohle najdeme i v Amwayi. Někdo může mít pocit, že když by skončil, tak by přišel od tak „skvělé“ lidi, takový člověk, který se vystavuje bombardování láskou, tak tam může zůstávat jenom kvůli tomuhle, protože to ve většině případů ve společnosti nenajde v takové míře. Bohužel to bombardování láskou, jak píše psycholog (Psycholog o manipulaci v MLM!) je záměr. Používají to manipulátoři ke kontrole lidí. Je to zkrátka lež. Nic víc.

 7. Zaryteho fanatickeho sektare poznate tak, ze ty svoje bludy mele porad dokola, jako kolovratek.

  To pak vite naprosto spolehlive, s kym mate tu cest 🙂

  Uz bys mohl rovnou napsat, ve ktereho „boha“ veris a nechodit okolo toho jak mlsnej pes okolo spalene kase 🙂

  Tak sup, ven s tim ….

   1. Navíc z mých komentářů je jasné, když píši citáty z Nového Zákona (Bible), kdo je mým Bohem.

    Jste podobný jako Luboš Bílý, další hlupák z Amwaye, co se vyjadřuje k věcem, o kterých nic neví a dokonce některé i popírá. 😀 Blázni.

 8. Takze od panbickaru vitr vane 🙂 Nejak Vam ten byznys v poslednim stoleti chcipa.

  Jen pro informaci, vedel jsi, ze nabozenstvi a cirkev je nestarsi system MLM na planete? 🙂

 9. Cituji tvoje slova, ty totiz vubec netusis, ktera bije 🙂

  „Jste podobný jako xxx, další hlupák z xxxx, co se vyjadřuje k věcem, o kterých nic neví a dokonce některé i popírá. 😀 Blázni.“

  Presne tohle tady celou dobu predvadis, ty kostelem vymlacena palice 🙂

  Amwajaci alespon nemaji na rukou krev a miliardu mrtvych.

  1. Já do kostela nechodím. Nejsem katolík.

   Katolíci, respektive papež a jezuité jsou zodpovědní za masakry těch nevinných lidí, mezi které patřili i protestanti.

   Jen krátce Wiki: Protestantismus je jeden z hlavních směrů křesťanství…..

   Doporučuji si něco zase zjistit o tom, než něco napíšete.

 10. To je porad jako s kolovratkem 🙂 Vsichni verite ve stejneho „boha“, ale jenom ta vase „sekta“ je cista jako „slovo bozi“ 🙂

  Jako bych to neslychal obden od samozvanych „kritiku Amway“, popr. Jinych „nabozenstvi“.

  Ale je vesele sledovat, kam jsme se to dostali 🙂

  P.S. U protestantu neverici nekonci v pekle?

   1. Ty si prostě nedáš pokoj, že?

    P.S. Na něco jsem se ptal, neodpověděl jsi mi.

    U protestantu neverici nekonci v pekle?

 11. 11.5.2016 (13:47) Končí.

  Končí tam ten, kdo neuvěří v oběť Božího Syna Ježíše Krista a nepřijme odpuštění hříchů.

  1. To je polopravda! Odpuštění hříchů ano – člověk prostě musí v Boha uvěřit. Myslím, že se to často stává na smrtelné posteli 🙂 Ale oběť Ježíše samozřejmě jen pro lidi, ke kterým se evangelium dostalo (což je dnes už většina). Buďme přesní, ať nás nemohou ateisté tahat za slovo 😉

 12. Autor článku zřejmě nikdy na takovem semináři nebyl. Vše je absolutně dobrovolné a nikdo nikoho nenutí nikam jezdit ani nic prodávat. S Amway a jejím výukovým programem od N21 jsem spokojený. Pomůže i v klasickém životě a podnikání.
  Amway a její výrobky doporučuju.

 13. OMG! 😀
  Už jsem si myslel, že se na tohle webu něco nového dovím.
  Třeba jestli je v „podnikání Amway“ nějaký háček, kromě toho, že pokud je člověk líný, tak mu to moc nedá…
  No nic… tak se mějte krásně a přeji příjemnou hádku. 🙂

  1. Křupan: Problém bude asi v tom, že čeští Amwayáci jsou líní úplně všichni. Podle AmwayWiki byla poslední kvalifikace na diamantové úrovně v roce 2008, od té doby nic. Proto asi musí chudáci tleskat různým Korejcům a dalším Asiatům. U nás totiž není komu tleskat…:-)

 14. Amway je nejlepsi mam za sebou letite zkusenosti v podnikani .a amway je uzasny.ty kdo maj negativni nazory jen stale maji zamestnanecky myslení.a mluvi a kecaj v sede s natazenyma rukama.a cekaj ze neco dostanou bez prace

Napsat komentář