Amway business Rotating Header Image

Motivační semináře Amway = řvaní a šílenství

Motivační semináře Amway jsou prostě šílenství, což Amwayáky přitahuje a bez toho si nedovedou představit tento tajemný „byznys“. Na těchto seminářích se řve, jásá… To tvrdí sám Roman Hassmann. Ukázka z amway semináře zde (on-line video, nová stránka).

9 komentářů

 1. Zerzán napsal:

  To je jasný, Hassmann ty semináře okoukal z Ameriky a teďka tady předváději to stejný.

 2. Lee napsal:

  Admin: Název motivační je špatně. Nejedná se o motivaci. Tam se vymývá a to tím stylem, co jsem popsal u Amwayjáci se milují. Není to sranda. Víte, kolik jsem tam nechal v 17ti? Tak 20 tis. Známý v 19ti tak 40 tis. Ty lidi (studenti), co jsme registrovali tam nechali tak 7 tis. a samozřejmě jsme celkově nic nevydělali. Ani jeden z nás jsme neměli ŽL, takže ze sítě peníze, pokud nějaký byly, tak šly na A/R účet a jediný způsob, jak je využít, byl si něco koupit. Takhle tam bude „podnikat“ většina lidí.

  V Amwayi opravdu dostáváte pocit, že jim na Vás záleží a tak je posloucháte. Tleskají Vám, když uděláte 3% (dostanete 250,- Kč až 350,- Kč (?) na A/R účet při nákupu 10 000 Kč). Doufám, že to říkám dobře. Mělo by to tak být v té tabulce odměn za 200 bodů.

  Také jsem si ,myslel jsem, že pomáhám lidem a negativa jsem neviděl a ani nechtěl vidět.

  A samozřejmě na plánu lhali a já taky, i když ne naschvál. Oni tím, jak přijali, že každé podnikání vyžaduje investice, tak si myslí, že nemají žádné ztráty. Účty za cesty, telefon, semináře apod. jsou podle nich investice.

  Celkově převracejí významy slov, vykládají si to lživými tvrzeními apod. Oni si myslí, že pravda je to, čemu věříme. Beze srandy. Píši to všeobecně, samozřejmě každý je vymytý méně či více, ale ten systém je pořád stejný a na to, co jsem napsal, tam narazíte.

  1. Pepa napsal:

   Naprostý souhlas, Amway, stejně jako řada dalších MLM je zlo.

 3. Lee napsal:

  Tady máme, co si Amwayjáci mají pouštět každý den minimálně hodinu a nechat si vymýt mozek. Můžeme hádat, co tam asi tak bude:).

  „Vzdělávací“ systém u Hassmanna (Setzer)

  John a Julie Donovan -Chtěli jsme svobodu pro vlastní rodinu

  Casey Combden – Tajemství je v systému

  Earl Nightingale – Naše země potřebuje leadery

  Mike Murdock – Posedlost moudrostí

  Greg Duncan – Osobní franšízing

  Dan Smith – Kdybych byl bohatej

  Dennis and Danielle Nafte – Děláme byznys, abychom mohli být spolu

  (Hádám, že tady melou cinty o tom, jak díky Amwayi jsou spolu, jak ostatní musí do práce a další žvásty…)

  Dexter Yager – Snění s Dexterem

  Rick a Sue Lynn Setzer – Fantazie se obrací ve sny a sny se obrací v cíle

  Jerry Meadows: Alej snů

  Mgr. Martin Jelínek: Uvedení double X

  Randal Ross: Strach z úspěchu

  Ron a Toby Hale: Muž, kterého jsem si vzala

  Rick a Sue Lynn Setzer: Byznys, který mění život

  Mark Gorman: Chovejte se jako Váš sen!

  (Teď jsem si vzpomněl, že v jedné kniz v Amwayi (?) radí, že se máte chovat tak, jako kdybyste už tu věc měli. Chcete být milionáři? Chovejte se tak. Jednejte tak apod. Prostě blbosti je tam učí:). Proto ty lidi pak žijí v iluzích.)

  Brad De Haven: Diamantové zvyky

  Rick Setzer: Jak zdvojnásobit body (Říká Vám něco dobrovolný nákup?:D) Čekejte, že když se „napojíte“ na systém, tak ten Vás naučí, co ještě všechno nemáte a co musíte mít apod.

  Joe a Sharon Thayer: Ve čtyři ráno mi to došlo

  Dr. Ray Strand: Vaše zdraví je pod neustálým útokem

  (Nedivil bych se, kdyby tam říkal věci, které mají za cíl, aby Amwayjáci více nakupovali vitamíny Nutrilite…)

  Roman a Gita Hassmannovi: Rychlá, opakovaná spotřeba

  Roman Hassmann: Programování podvědomí

  (Tady Vám HAssmann řekne, že máte podvědomí a to je prý zodpovědné za to, kolik vyděláváte. A pozor. Prý pomocí změny myšlení můžete vydělávat miliony! Prý tak podvědomí funguje. Moje zkušenost – uděláte ze sebe otroky, začnete se vymezovat pouze určitému stylu myšlení, stanete se závislými na těch nesmyslech, co tam radí apod. Navíc to není nic nového pro lidi, co znají čarodějnictví…Taky chcete dělat to, co učí lidi, co praktikují čarodějnictví? Tyhle učení jsou totiž jejich)

  Bert Gulick: Finanční svoboda 101

  Bob McEwen: Skončíte bohatí nebo mrtví, nemohoucí, schudlí

 4. Lee napsal:

  A nakonec dodám další třešničku, kterou tam prodávají

  Serge Vallée: Následujte ty správné lidi

 5. Lee napsal:

  Jen pro informovanost. Zadejte do googlu podvědomí a čarodějnictví a vyjedou Vám odkazy:).

  Čarodějnický obchod Praha prodává v sekci Knihy – Vysoká magie – Okultní vědy knihu Co dokáže podvědomí.

  Hassmann má CD Podvědomí. Má tam spoustu okultní literatury, která je zaměřena na získání bohatství atd.

  Je spoustu informací o tom na internetu, kolikrát různě poskládaný, takže to vypadá, že čtenář, který tyhle informace o fungování reality hledá, tak neví, že se jedná o okultní nauky…

  Já žil spoustu let v tom, že takhle funguje svět, realita přeci..:) Lidi, co žijí v nevědomosti často argumentují, že to dělají sportovci apod. A oni sportovci nemohou dělat tyhle nauky, nebo jak? 🙂

 6. Lee napsal:

  Věřím, že jsem tady napsal dostatečné informace o tom, že tyhle ty nauky jsou okultní a že se jedná o lži. Vysvětlil jsem, odkud jsou a kde mají počátek. V angličtině naleznete více.

  Je pravděpodobné, pokud jste dělali Amway, že máte vymytý mozek pomocí těch jejich demagogií o úspěchu atd. Všímejte si svého myšlení. Co se změnilo a přemýšlejte nad tím, co Vám tam říkají a dojdete k tomu sami, že to jsou nesmysly.

  Problém je, že člověk postupem času přichází o vlastní uvažování (kritické hodnocení atd.) a stává se závislým na tom, co oni tam řeknou. Začíná mít myšlení, že když něčemu věří, tak to je pravda. Proto Hassmann na semináři řekl ,,Věříte, že Vám Amway funguje?“ Nedívá se na realitu, ale na myšlení, víru, protože on věří, že člověk když změní svoje myšlení, změní i realitu. Tohle je z okultních nauk.

  Jedna z věcí, kterou jsem tady nenapsal a hledat to nejspíš nebudu, ale na těch CDs a knihách, jde o jednu věci. Přesvědčit Vás o tom, že podnikání je šložité, těžké, málo kdo vydělává, většina lidí zkrachuje atd.

  S cílem Vás udělat závislými na nich. Oni jsou prý ,,úspěšní“. Ne, Hassmann není úspěšný člověk. Peníze má díky okultním naukám a žije ve špíně. Neznám opravdu nikoho v Amwayi, kdo byl byl TOP ve svém oboru. Jsou u něj lidi, co tam mají peníze díky okultním naukám, ale sami neví, co ve skutečnosti dělají a jakou cenu za to zaplatili. Navíc když se podíváte na příjmy Amwayjáků, Hassmanna, tak zjistíte, že se nejedná o nějak zámožného člověka, ale vymývače mozků.

  Vymývají lidi ohledně úspěchu, okultismu, že za to není cena, že vše je bezpečný, že Vám nic nehrozí. Bohužel to tak není. Cenu za to, že praktikujete okultní nauky zaplatíte a nic dobrého Vás nečeká.

  Oni sami neví, jakou cenu za to zaplatili. Jedna z věí, co se Vám může stát, že v momentě, kdy začnete věřit těm naukám (afirmace atd.), tak přestanete vnímat realitu tak, jak je, začnete žít v iluzích, budete mít kontrolvoaný myšlení (až později na základě nauk o podvědomí – prý funguje jak PC tvrdí Hassmann), budete mít problémy s vlastním myšlení, vnímání reality a klidně problém s disciplínou a sám se sebou.

  Na vše Vám nabídnou další pilulky, za které si samozřejmě zaplatíte a ne malé peníze, ale řešení to nikdo nebude. Budete v těchto naukách ještě více a více.

  Ne, nemusíte dělat tyhle nauky, abyste vydělávali peníze atd. Jsou to opravdu šmejdi, neustále člověka přesvědčují o tom, že tyhle nauky musí dělat, že to bez nich nejde atd.

  Dejte si pozor na tyhle lidi. Loučím se s Vámi. Mějte se.

  P.S.: Snad někomu pomůže to, co jsem tady napsal.

 7. David napsal:

  Lee, podle toho co tu píšeš, jsi evidentně jeden z těch „průměrných“ čecháčků, kteří sedí večer u piva a nadávají na svou podprůměrnou mzdu.

  MLM, stejně jako jakékoliv jiné podnikání, nebude fungovat každému. Může fungovat každému, ale jako v každém jiném podnikání, nejprve se člověk musí naučit jak ty peníze vydělat.

  Ty zmíněné účty za cesty, telefon, semináře… To jsou výdaje, které budete mít také v téměř každém jiném podnikání. Mimo to pro jiné podnikání většinou potřebujete kancelář, prodejnu, výrobní halu, vybavit nábytek, stroje, počítače, nakoupit zboží, reklama… MNOHEM, MNOHEM, MNOHEM vyšší investice než např. do zmíněného Amway. A také vám nikdo nezaručí že si na to vyděláte. Stejně jako v MLM záleží na tom, jak dokážete svůj produkt nebo službu „dostat mezi lidi“, aby byla poptávka dost vysoká na pokrytí nákladů (několikanásobně vyšších než v MLM).

  1. Dave napsal:

   David: Nesmysl, kdo by potřeboval výrobní halu a k čemu? Znám několik týpků, kteří mají e-shopy s modními trenkami, zdravou výživou, krmením pro psy a jedou si to ze svých bytů úplně bez problémů. E-shop za pár tisíc nebo i zdarma a skladem drží akorát nejprodávanější zboží, jinak si to objednají až když si někdo objedná. Jste typická MLM ovce a o podnikání, jak je v tomto oboru zvykem, nevíte vůbec nic. Jen to, co do vás nalili MLM náhončí, tedy to, co se jim hodí.

   Představte si, že na severní Moravě je jeden MLM lídr prodávající esenciální oleje a difuzéry. Když trošku zapátráte, zjistíte, že tento povedený pan podnikatel tyto výrobky kupuje na eshopu Alibaba, kde za difuzér dá necelé 300,- a pak to tady troubům jako vy prodává za 1500 s tím, že jim pak 300 vrátí jako bonusy a provize… 🙂 🙂 🙂

   Davide, nebuďte ovce. Pokud si stále myslíte to, co jste napsal, nejjistější pro vás bude držet se pásu ve fabrice a raději vůbec nepodnikat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *