Amway business Rotating Header Image

Amway je součástí New Age

New Age (Nový věk) je myšlenkový proud, který vznikl po 2.světové válce. Je to smíšenina okultismu, esoteriky, magie… Do New Age jsou vědomě či nevědomě zapojeni konkrétní lidé, spolky i firmy z celého světa. Součástí New Age je i Amway. Majitelé Amway se hlásí ke Svobodnému zednářství, což je okultní organizace, kde se vykonávají satanské rituály.

Zednáři v Londýně (2017)

Zednáři v Londýně (2017)

Podívejte se na svědectví
Součástí New Age byl i Steve, který provozoval webové stránky Duchovní věda a metafyzika. Satan mu dal peníze a slávu. On však odhalil pravdu…

Video: Pozor na New Age (Amway)
Nahlásit nefunkční video

Závěr
Pokud jste zapojeni do systému Amway, jste součástí New Age!

3 komentářů

 1. Emil napsal:

  Díky za článek.

 2. Denis napsal:

  New Age je nebezpečné zlo. Amway je nebezpečné zlo.

 3. Libor Smetana napsal:

  Amway je bohužel postavený na egocentrismu, materialismu a fiat money. Marketingový plán promítnutý gaussovkou vytváří davoelitární mnohovrstevní společnost. Kde vydělává několik jedinců na vrcholu pyramidy, kteří:a) většina začala jako první b) menšina se vypracovala vymýváním mozků. „Sny“ založené na matzerialismu končí prázdnotou a honba za téměř nereálnými diamantovými pozicemi, kde vynaložené úsilí není úměrné přínosu způsobuje ztrátu života na Zemi.
  MLM může fungovat, ale musí mít správný světonázor, správné cíle a hodnoty a maximálně dvouúrovňový systém – zákazník a distributor, nedělat hromadné vyplachování mozků, navíc za prachy za spoustu debilních motivačních krávovin, systém binární-tzn jen 2 pozice, vysoké % ze slabší nohy, distribur=zákazník pro vlastní spotřebu, žádné slo(lži)té nadstavby marketingu, žádné platby za registraci, jen za užitečný produkt úměrný jeho kvalitě a skutečné hodnotě, nesmí to být „zbytečnost“, omezit maxim příjem např. na 50 000 Kč týdně ze slabší strany a možnost rozšířit zdarma platformu na 3,7 pozic, které budou generovat jen několik násobků s vybudováním 4,8 větví, což považuji za maximum dosažitelnosti. Pak je tu další věc, a to je morální bezúhonnost zakladatelů firmy, kteří nesmí být materialisté a kteří by si měli vyplácet maximálně cca 5% z obratu, zbytek přerozdělit síti a do vývoje. A to je velký problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *