Amway business Rotating Header Image

Od New Age k Ježíši

Podívejte se na online video Od New Age k Ježíši. Součástí New Age je i Amway.

Co je New Age?
New Age (Nový věk) není křesťanské náboženství. New Age je myšlenkový proud. V podstatě to je satanovo náboženství – smíšenina okultismu, esoteriky, magie… Do New Age jsou vědomě či nevědomě zapojeni konkrétní lidé, spolky i firmy z celého světa. Součástí New Age je i Amway. Stačí si poslechnout milionáře z Ameriky na mítincích Amway – Dexter Yager, Rick Setzer… Ti lidé mají plná ústa Boha, dokonce si říkají křesťané. Přitom Boha a Bibli vůbec neznají. O Bohu často hovoří i nejvýznamnější český Amwayák Roman Hassmann. Podívejte se na LIVE SHOW s Romanem Hassmannem (nová stránka).

Součástí New Age byl i Steve, který provozoval webové stránky Duchovní věda a metafyzika. Satan mu dal peníze a slávu. On však odhalil pravdu. Koukněte na video…

Video: Od New Age k Ježíši – svědectví

Závěr
Pokud jste součástí systému Amway (New Age), otevíráte bránu démonům a démoni vás mohou úplně pohltit. Utíkejte od Amway!

3 komentářů

 1. Emil napsal:

  Díky za článek.

 2. Denis napsal:

  New Age je nebezpečné zlo. Amway je nebezpečné zlo.

 3. Libor Smetana napsal:

  Amway je bohužel postavený na egocentrismu, materialismu a fiat money. Marketingový plán promítnutý gaussovkou vytváří davoelitární mnohovrstevní společnost. Kde vydělává několik jedinců na vrcholu pyramidy, kteří:a) většina začala jako první b) menšina se vypracovala vymýváním mozků. „Sny“ založené na matzerialismu končí prázdnotou a honba za téměř nereálnými diamantovými pozicemi, kde vynaložené úsilí není úměrné přínosu způsobuje ztrátu života na Zemi.
  MLM může fungovat, ale musí mít správný světonázor, správné cíle a hodnoty a maximálně dvouúrovňový systém – zákazník a distributor, nedělat hromadné vyplachování mozků, navíc za prachy za spoustu debilních motivačních krávovin, systém binární-tzn jen 2 pozice, vysoké % ze slabší nohy, distribur=zákazník pro vlastní spotřebu, žádné slo(lži)té nadstavby marketingu, žádné platby za registraci, jen za užitečný produkt úměrný jeho kvalitě a skutečné hodnotě, nesmí to být „zbytečnost“, omezit maxim příjem např. na 50 000 Kč týdně ze slabší strany a možnost rozšířit zdarma platformu na 3,7 pozic, které budou generovat jen několik násobků s vybudováním 4,8 větví, což považuji za maximum dosažitelnosti. Pak je tu další věc, a to je morální bezúhonnost zakladatelů firmy, kteří nesmí být materialisté a kteří by si měli vyplácet maximálně cca 5% z obratu, zbytek přerozdělit síti a do vývoje. A to je velký problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *